Wie is de grote liefde van Linda Wagenmakers?
28 september 2025
Linda Wagenmakers is dit seizoen een van de deelnemers aan ‘Expeditie Robinson’. De zangeres en (musical)actrice leerde haar huidige man kennen toen ze als Kim de hoofdrol speelde in ‘Miss Saigon’. Maar wie is Linda’s grote liefde?
‘Het leek alsof alles samenkwam’
Linda Wagenmakers studeerde rechten aan de Universiteit Utrecht toen zij in haar eerste jaar auditie deed voor de musical ‘Miss Saigon’ van Joop van den Ende. Dat zij daarvoor koos, komt doordat Linda in een muzikale familie opgroeide. Op haar achtste zong Linda al, en op haar veertiende begon zij met zanglessen. Haar auditie voor ‘Miss Saigon’ viel zo in de smaak dat Linda van Joop van den Ende de hoofdrol van Kim kreeg. “Het leek alsof alles samenkwam. Drie jaar lang trad ik op in het Circustheater. Avond aan avond gaf ik alles, ging ik door de rollercoaster van emoties van mijn personage”, vertelde Linda ooit in een interview.
LEES OOK: De onverwachte tongzoen tussen Tony Neef en Linda Wagenmakers…
De tekst gaat verder onder de video.
tramhalte
Bij ‘Miss Saigon’ ontmoette Linda haar man Greg Kromosoeto. Aan ‘Margriet’ vertelde hij: “Op aanraden van de dirigent die bij ons in de buurt woonde, deed ik auditie voor een rol in het ensemble en ik werd aangenomen. Na afloop van een repetitie trof ik Linda bij de tramhalte. Op slag wist ik dat zíj de vrouw van mijn leven was.” Hoewel Greg ervan overtuigd was dat hij bij Linda hoorde, duurde het na hun gesprek bij de tramhalte nog een tijdje voordat ze verkering kregen. Linda wilde zeker weten dat Greg het goed met haar voorhad en speelde daarom, volgens hem, hard to get. Ook had iemand anders al een oogje op haar, waardoor Greg naar eigen zeggen echt alles uit de kast moest halen om Linda te veroveren. De aanhouder wint, want op 10 maart 2000 trouwden Greg en Linda. Samen hebben ze twee dochters: Lois en Eve.
De tekst gaat verder onder de post.
Dit bericht op Instagram bekijken
Musical ‘The Wiz’
Naast onder anderen Mickey Vermeer als Dorothy, Qshans Thode als Blikkenman, Mitch Wolterink als Vogelverschrikker, Marcel Visscher als Laffe Leeuw en Mariska van Kolck als Glinda/Tante Em is Linda vanaf 11 oktober als Sadista door heel Nederland in het theater te zien in de musical ‘The Wiz’ van Van Hoorne Studios. Voor meer informatie en kaartverkoop klik je hier.
Foto: ANP
Uit andere media