Astrid Holleeder Te Gast In Eerste Uitzending Rtl Tonight Op Rtl 4

Astrid Holleeder deelt emotioneel moment: ‘Nog een beetje beduusd’

Astrid Holleeder hint op Instagram naar een ingrijpend moment in haar leven. Ze schrijft dat ze er weer bovenop is. Over de gebeurtenis zelf kan ze niets vertellen, maar ze is nog van slag.

Het nieuws komt iets later dan een maand nadat Astrid Holleeder uit de anonimiteit stapte.

Persoonlijk bericht op Instagram

Bij een foto van zichzelf met een kop koffie schrijft Astrid Holleeder: “Het was weer een behoorlijk diepe put waar ik uit heb moeten krabbelen maar ik ben er weer. Nog een beetje beduusd van wat me nu weer is overkomen en waar ik natuurlijk niets over mag zeggen, want zo zit mijn leven in elkaar.” Een boze emoji benadrukt haar frustratie. Ze voegt toe: “Maar goed, hoofd omhoog en door!!!!! Koffie??” en wenst haar volgers een fijne dag.

Tekst gaat verder onder post.

Lieve reacties

Het bericht heeft inmiddels 676 reacties. Haar volgers voelen een persoonlijke band met Astrid en herinneren haar aan hoe sterk ze is. Ze schrijven: “Kop op”, en noemen haar een powergirl. Iemand noemt het “Een mindere dag waar je weer uit moet krabbelen”, een ander hoopt dat vandaag het rechttrekt: “Ik gun je zo een fijn vrij leven. Je laat je niet klein krijgen hè? Wens je een dubbel mooie dag om het weer recht te trekken.”

Astrid holleeder open over haar identiteit

Op 27 augustus maakte Astrid Holleeder bekend dat ze haar identiteit weer openlijk wil tonen. Ze legde uit: “Ik heb genoeg gemist, genoeg verloren. Vandaag kies ik ervoor om niet meer onzichtbaar te leven, niet meer iemand anders te zijn.” Sinds de publicatie van haar laatste boek staat Astrid onder persoonsbeveiliging. Bij ‘RTL Tonight’ gaf ze aan dat deze bescherming niet altijd gegarandeerd voelt: “Ik weet niet of ik hier de volgende keer kan zijn. Omdat ik niks hoor.”

FOTO: ANP

Uit andere media


Evelien Berkemeijer

Evelien is online redacteur voor Weekend en Party en heeft haar telefoon vastgeplakt aan haar hand. Wanneer ze opkijkt van sociale media, dan meestal naar haar poes Pluis (die een eigen Tiktok heeft).

Meer van Evelien