Klaas en Karine Winter vol Liefde

Karine uit ‘Winter Vol Liefde’ zet misverstand rondom parfum recht

Karine Lintvelt heeft een misverstand rechtgezet over het parfum-incident in ‘Winter vol Liefde’.

Nog geen uur na haar aankomst werd Karine naar huis gestuurd, omdat Klaas haar te heftig vond. De manier waarop het parfum-moment in beeld kwam, raakt haar. Aan het AD vertelt Karine hoe het volgens haar wél ging.

Lees ook: Recordtijd: ‘Winter Vol Liefde’-kandidaat kan binnen een uur weer vertrekken

Snelle exit na ontmoeting met Klaas

In het programma klonk Klaas, na het schrikken van haar “waterval aan woorden”, resoluut over de grens die volgens hem werd overschreden: “Jij maakt gebruik van mijn toilet en besluit dan mijn parfum op jou te doen, dus je zit in mijn spullen zonder te vragen, dat gaat echt al mijn grenzen te boven.” Die uitspraak viel kort nadat Karine was gearriveerd, waarna de deur voor haar snel weer dichtging in ‘Winter vol Liefde’.

Tekst gaat verder onder video.

Karines lezing van het parfum-moment

Karine benadrukt dat ze niet in spullen heeft gerommeld, maar reageerde op wat zichtbaar in de badkamer stond. “In de badkamer stond een fles Jean Paul Gaultier-parfum, open en zichtbaar.” Nieuwsgierig testte ze de geur: “Geur zegt veel over een man, dus ik sprayde een beetje op mijn pols. Toen vertelde ik Klaas dat hij een lekkere parfum had.” Volgens Karine reageerde Klaas normaal, maar op tv lijkt het anders: “Het voelt alsof ik word neergezet als iemand die grenzen overschrijdt. Dat is jammer.”

Het idee dat haar verjaardag in de bergen in het water viel, klopt ook niet. Ze reisde door na de opnames: “Ik heb nog wekenlang door Oostenrijk, Zuid-Duitsland, Zwitserland en Noord-Italië getrokken. Het was een heerlijke vakantie.”

FOTO: RTL/THIRZA WIJNA + SCREENSHOT VIDEOLAND

Uit andere media


Evelien Berkemeijer

Evelien is online redacteur voor Weekend en Party en heeft haar telefoon vastgeplakt aan haar hand. Wanneer ze opkijkt van sociale media, dan meestal naar haar poes Pluis (die een eigen Tiktok heeft).

Meer van Evelien