Johan Derksen zal niet kijken naar Yvonne Coldeweijer haar juicekanaal
18 februari 2026
Yvonne Coldeweijer is na een turbulente periode bij Talpa, terug op Instagram. Johan Derksen laat weten dat hij niet naar haar juicekanaal zal kijken.
Yvonne Coldeweijer zegt niet langer te willen wachten op een officieel Talpa-statement. In ‘Vandaag Inside’ reageert Johan Derksen dat juicekanalen volgens hem te ver gaan en dat hij er geen aandacht aan besteedt.
Lees ook: Waarom Yvonne Coldeweijer toch weer een juicekanaal begint…
Comeback op Instagram
Yvonne kondigde haar terugkeer aan met: “Het was een shitshow, dames en heren, verschrikkelijk.” Ze zegt de afgelopen tijd door veel media te zijn benaderd voor reacties, maar daar niet aan te willen voldoen. Aanvankelijk wilde Yvonne wachten op een officieel statement van Talpa voordat ze zelf iets zou zeggen. Nu is de maat vol: “Ik ben niet echt afhankelijk van wat andermans bedrijf beslist of doet. Ook al ben ik daar nog steeds in dienst…”
Tekst gaat verder onder post.
Wat Yvonne Coldeweijer nu gaat doen
Yvonne pakt haar online ritme weer op: “Ik ben weer terug op Insta, de dingen die ik zou doen in een eventuele tv-show kan ik ook echt heel prima hier doen hè. Ik bedoel: het was niet mijn idee ofzo.” Niks doen is geen optie, benadrukt ze: “Ik kom graag terug op Insta. Ik heb allemaal dingen gezien waar ik echt wel even iets over wil zeggen.” Ze zegt al maanden informatie te hebben over een recent gerucht en belooft ook weer outfitvideo’s.
Derksen haalt zijn schouders op
In ‘Vandaag Inside’ reageerde Johan: “Dat is nou een van de mensen in Nederland waar ik me totaal niet druk om maak.” Hij zegt niet geïnteresseerd te zijn en nooit naar haar kanaal te hebben gekeken. Volgens de analist kunnen ‘RTL Boulevard’ en ‘Shownieuws’ het nieuws “redelijk beschaafde wijze” coveren, waar juicekanalen volgens hem de grens overschrijden: “Die gaan in mijn optiek iets te ver en dan wordt het meteen onbeschaafd. Die maken dus bewust huwelijken kapot en mensen ongelukkig.” Bekijk zijn hele reactie hier:
Foto: ANP
Uit andere media