Header

Déze cabaretièr neemt de plek in van Hélène Hendriks

De afgelopen weken was Hélène Hendriks op zaterdagavond bij SBS6 te zien als presentatrice van de muzikale gameshow ‘The Winner Takes It All’. Nu de finale vorige week werd gewonnen door de 21-jarige zangeres Pascale Kuiper uit Winsum, neemt deze week een cabaretier de plek van Hélène in.

100.000 euro

Na een wekenlange strijd, waarin vijftig zangers en zangeressen het tegen elkaar opnamen, wist Pascale Kuiper afgelopen zaterdag de finale van ‘The Winner Takes It All’ te winnen. De prijs die zij mee naar huis mocht nemen in het zoals gezegd door Hélène Hendriks gepresenteerde programma was maar liefst 100.000 euro. Tegen ‘RTV Noord’ liet Pascale over het winnen van ‘The Winner Takes It All’ weten: “Bizar. Ik had het echt niet gedacht. Ik stond tegenover Floor, een fantastische operazangeres. En ik zing Frans, een genre dat hier niet heel erg leeft. Maar ik vind het een mooie taal en dit programma is een perfect podium hiervoor.”

LEES OOK: Gordon Heuckeroth is familie van Elvis Presley

De tekst gaat verder onder de post.

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door SBS6 (@sbs6nl)

Tweede seizoen

Met de 100.000 euro gaan de ouders van Pascale op vakantie. “Die verdienen het echt om met z’n tweetjes een keer eropuit te gaan. Ik hou zoveel van ze, dat gun ik ze.” De rest van het geld steekt Pascale volledig in haar zangcarrière. “Dat is mijn droom en daar ga ik vol voor.” Vanwege de goede kijkcijfers van ‘The Winner Takes It All’ gaat Talpa een tweede seizoen maken. Zangers en zangeressen die hieraan mee willen doen, kunnen zich opgeven via deze link.

De tekst gaat verder onder de post.

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door HELENE. (@helenehendriks1)

‘Dat Zie Je Een Ander Niet Doen’

Nu Hélène Hendriks vanaf vanavond niet meer met ‘The Winner Takes It All’ bij SBS6 te zien is, wordt haar plek deze week overgenomen door cabaretier Bert Visscher. Van 20.00 tot 22.30 uur wordt de registratie van zijn voorstelling ‘Dat Zie Je Een Ander Niet Doen’ uitgezonden. Dit is de laatste grote cabaretshow van Bert Visscher. Vorig jaar stopte hij na ruim veertig jaar als cabaretier en in ‘Dat Zie Je Een Ander Niet Doen’ blikt hij terug op zijn carrière. SBS6 meldt erover: ”In deze show haalt hij een reeks van zijn bekendste typetjes, absurde scènes en iconische sketches van eerdere programma’s naar voren, zoals ‘de bloemschikcursus’, ‘Barbie Ken’ en ‘de klushoek’. Daarbij verwerkt hij zowel klassiek materiaal als nieuwe grappen en onuitgevoerde ideeën.”

Meer shownieuws? Party koop je in de winkel. Of lees ‘m online. Liever bestellen? Dat kan hier.

Foto: ANP

Uit andere media


Meer van Menno