André Hazes Talpa

André Hazes noemt ex-vriendin zijn duurste aankoop

Zanger André Hazes heeft in de podcast ‘ADHazes´, die hij samen met zijn zus Roxeanne Hazes maakt voor het Algemeen Dagblad, een opvallend verhaal verteld over een ex-vriendin uit een periode waarin zijn leven volgens eigen zeggen nogal uit de hand liep.

In de podcast blikt André Hazes openhartig terug op die tijd en noemt hij die relatie zelfs zijn “duurste aankoop ooit”.

André Hazes over wilde periode

In het gesprek vertelt André Hazes dat hij destijds veel alcohol dronk en regelmatig met zijn vriendin de stad in ging. Tijdens zulke avonden liep het volgens hem financieel flink uit de hand.

“Als zij een biertje op had, mocht ze iets uitkiezen van mij,” vertelt André in de podcast. Dat bleef volgens hem niet bij kleine cadeaus. Zijn vriendin mocht in dure winkels een tas uitzoeken en dat leverde soms opmerkelijke situaties op.

“Dan kon ze niet kiezen tussen twee tassen en dan kreeg ze ze allebei,” zegt André lachend. Hij voegt eraan toe dat zij ook precies wist hoe dat werkte. Zodra er een drankje in zat, werd er geshopt.

Volgens André kostte die levensstijl hem uiteindelijk enorm veel geld, waardoor hij de relatie achteraf gekscherend zijn “duurste aankoop” noemt.

Speculatie over wie André Hazes bedoelt

Aan de desk van ‘Shownieuws’ werd het fragment uit de podcast besproken en daar ontstond meteen speculatie over wie de betreffende ex-vriendin zou kunnen zijn. Entertainmentdeskundige Jordi Versteegden opperde dat André mogelijk doelt op zijn voormalige vriendin Sarah van Soelen.

Toch blijft dat voorlopig gissen. André Hazes zelf noemt in de podcast namelijk geen naam, waardoor het niet duidelijk is over wie hij precies spreekt.

Met het verhaal geeft André wel opnieuw een inkijkje in een periode uit zijn leven waarin hij veel uitging, veel dronk en naar eigen zeggen weinig nadacht over geld. Inmiddels probeert de zanger zijn leven een stuk rustiger te houden.

In onderstaande video een fragment van de podcast waarin André Hazes zijn opmerkelijke verhaal vertelt.

Foto & video: Talpa

Uit andere media


Andries Jelle de Jong

Andries Jelle de Jong (Drachten, 1977) is als afgestudeerd Neerlandicus tien jaar werkzaam geweest als docent Nederlands in het voortgezet onderwijs. In 2001 deed hij mee aan Big Brother, in 2006 aan Temptation Island. Sinds 2002 werkt hij als journalist in de showbizz- en sportwereld. Hij schrijft en fotografeert voor meerdere tijdschriften en kranten.

Meer van Andries Jelle