Carlo Boszhard reageert op afhakers in ‘Married At First Sight’
13 mei 2026
Carlo Boszhard heeft in ‘Shownieuws’ gereageerd op deelnemers van ‘Married At First Sight’ die al na één dag besluiten te stoppen.
Volgens Carlo Boszhard past het bij deze tijd dat mensen duidelijk uitspreken wat ze wel en niet willen. Tegelijkertijd benadrukt hij dat de ‘Married At First Sight’-makers natuurlijk hopen dat stellen bij elkaar blijven.
Lees ook: ‘Married At First Sight’-Chantal kritisch over deelname Kirsten
Eerlijk over stoppen
Wanneer Carlo wordt gevraagd naar de vele deelnemers die het avontuur al snel opgeven, zegt hij begrip te hebben voor die keuze. “Dat is ook wel een beetje wat eerlijk is”, vindt hij. “Als je het niet wil en als je denkt van: ik wil gewoon stoppen, of wat dan ook, dan zitten we nu in een tijd dat mensen dat gewoon zeggen en aan de andere kant is dat ook wel goed.”
Tekst gaat verder onder video.
Programma laat zien wat er gebeurt
Carlo benadrukt dat ‘Married At First Sight’ volgens hem laat zien hoe het echt gaat tussen de koppels. “Het is echt zoals het gaat, want anders zou je zeggen: blijf bij elkaar, of kun jij ook niet even langer bij elkaar zijn? Wij willen natuurlijk ook dat die stellen bij elkaar blijven.”
Veel gesprek over het programma
De presentator merkt daarnaast dat er veel over het programma wordt gesproken. Ook zijn er podcasts over ‘Married At First Sight’. Dat ziet Carlo als een pluspunt, al erkent hij dat het belangrijk is dat het slagingspercentage steeds hoger wordt, ook met het oog op een volgend seizoen.
Uit andere media