10 Jaar Het Perfecte Plaatje

© NL Beeld

Hila Noorzai en man Wouter verwelkomen zoontje Joah

Voor Hila Noorzai en haar man Wouter is een bijzondere tijd aangebroken. De presentatrice is moeder geworden van haar eerste kindje.

Hun zoon Joah Malek werd op 12 mei geboren. Dat maakt Hila Noorzai donderdag bekend via Instagram. Daarbij deelt ze ook een aantal vertederende foto’s van de pasgeboren baby.

Lees ook: babynieuws uit showbizzland: Hila Noorzai in verwachting

Hila Noorzai deelt foto’s

Hila geeft haar volgers een intiem inkijkje in de eerste uren met haar zoon. Op de beelden uit het ziekenhuis is onder meer te zien hoe ze Joah dicht bij zich houdt. Bij de foto’s schrijft Hila: “En toen waren we met z’n drieën. Op 12 mei is onze grote liefde Joah Malek geboren.” Daarmee deelt ze het geluk van haar en Wouter met haar volgers.

Tekst gaat verder onder post.

Lieve reacties

Het babynieuws zorgt voor veel warme reacties onder het bericht. Onder anderen Eva Jinek, Kim Kötter, Everon Hooi, Britt Dekker en William Rutten feliciteren de kersverse ouders met de geboorte van hun zoon. Voor Hila en Wouter is Joah Malek hun eerste kindje. Met de geboorte van hun zoon begint voor het stel een nieuw hoofdstuk.

Uit andere media


Evelien Berkemeijer

Evelien is online redacteur voor Weekend en Party en heeft haar telefoon vastgeplakt aan haar hand. Wanneer ze opkijkt van sociale media, dan meestal naar haar poes Pluis (die een eigen Tiktok heeft).

Meer van Evelien