Gordon

© ANP

Gordon zegt tv-optreden op laatste moment af na rugblessure

Gordon heeft op het allerlaatste moment moeten afzeggen voor een geplande verschijning in de studio van Shownieuws.

Gordon kampt met flinke rugklachten nadat hij tijdens een verhuizing door zijn rug is gegaan. Volgens bronnen rond het programma was Gordon eigenlijk verwacht in de studio, maar bleek hij door de blessure niet in staat om te komen. Hoe ernstig de rugproblemen precies zijn, is niet bekendgemaakt. Ook over zijn herstelduur houdt hij zich voorlopig stil.

Tijdelijk uit de running

De timing is opvallend, want Gordon is de laatste maanden juist weer volop zichtbaar in de media. Zo werkt hij aan nieuwe muziek, zijn radioshow én verschillende televisieplannen.

Lees ook: Dreigen er financiële problemen voor Gordon?

Verhuizing roept vragen op

Waar Gordon precies naartoe verhuist, is vooralsnog onduidelijk. De entertainer heeft daar zelf nog niets concreets over gedeeld. Wel is bekend dat hij de laatste tijd vaker bezig is met veranderingen in zijn leven en werkzaamheden. Zo verkocht hij onlangs ook zijn restaurant Blushing in Blaricum.

Ondertussen hopen fans vooral dat Gordon snel herstelt. De zanger en presentator liet eerder weten dat hij zich ondanks alle kritiek en tegenslagen niet uit het veld laat slaan. “Ik kom hier nooit meer vanaf”, zei hij onlangs nog over zijn leven in de schijnwerpers.

In onderstaande video vertelt Gordon iets over het Toppers-jasje dat hij onlangs ter veiling aanbood.

Video: Talpa

Uit andere media


Meer van Redactie