Moeder Bridget Maasland zet flinke stappen na heftige periode door ziekte
9 juli 2026
Elly, de moeder van Bridget Maasland, gaat stapje voor stapje vooruit na een heftige periode. De presentatrice deelt via sociale media een mooie mijlpaal: de sonde van haar moeder is verwijderd en Elly heeft weer autogereden.
Dat zijn belangrijke stappen voor Elly, die de afgelopen maanden veel heeft meegemaakt. In maart maakte zij in de podcast van Bridget Maasland bekend kanker te hebben.
Moeder Bridget Maasland gaat vooruit
In een video vertelt Elly dat ze opnieuw probeert om zelf achter het stuur te kruipen. “Ik ga nu proberen om dus in de auto te klimmen en een paar rondjes te rijden langs wat bootjes. Dat heb ik gisteren ook gedaan. En dan weer heel trots terug te komen en te zeggen: dit heb ik gedaan”, vertelt ze. Ook is Elly opgelucht dat haar sonde er eindelijk uit is. Desgevraagd laat ze weten dat dat een fijn moment is. “Heerlijk. Elke keer had ik zo’n grote bonk met touwen in mijn strot. Maar we zijn er nog niet. Ik moet goed dooreten.”
Tekst gaat verder onder post.
Behandeling na moeilijke keuze
Elly wilde eerder geen behandelingen ondergaan, omdat ze een sterke fobie voor overgeven heeft. Door gesprekken met artsen, haar familie en begeleiding vanuit de psychiatrie besloot ze zich toch over haar angst heen te zetten. Elly heeft een behandeling ondergaan en is inmiddels weer thuis. Bridget deelt regelmatig updates over de situatie van haar moeder via sociale media.
Bekijk ook:
Uit andere media