Schuldenlast van Antoon is verder opgelopen!
31 juli 2026
De naam van Antoon (24) wordt regelmatig in één adem genoemd met die van prinses Alexia (21). Of er tussen hen daadwerkelijk sprake is van een relatie, blijft echter onduidelijk. Over één ding bestaat wél duidelijkheid: de financiële positie van de zanger en rapper. Afgaande op de meest recente cijfers van zijn bedrijven staat die er allesbehalve rooskleurig voor.
Gevraagd naar wat hij ervan vond dat hij na Prinsjesdag het gesprek van de dag was vanwege zijn mogelijke romance met prinses Alexia, antwoordde Antoon in april van dit jaar in de talkshow ‘Jinek’ van Eva Jinek: “Ik was toen midden in het proces van mijn album. Daar was ik op dat moment vooral op gefocust. Muziek maken. Heel leuk en verder niks.”
Antoon heeft twee bedrijven
Waar Antoons liefdesleven dan in nevelen gehuld mag zijn, geldt dat niet voor zijn vermogenspositie. Antoon is eigenaar van twee bedrijven: Antoon Live B.V. en Plan A B.V., beide opgericht op 30 juni 2022. Het eerste bedrijf is bedoeld voor zijn optredens en muzikale activiteiten, terwijl het tweede fungeert als financiële holding. Eerder meldde Party al dat Antoon diep in de schulden zat.
Schulden namen toe
De nieuwste jaarcijfers over 2024 laten zien dat zijn schuldenlast verder is toegenomen. Het eigen vermogen van Antoon Live B.V. is weliswaar met ongeveer 97.000 euro gestegen naar 159.407 euro, maar de schulden namen toe met maar liefst 294.572 euro. Plan A B.V. laat een nog minder rooskleurig beeld zien. Het eigen vermogen van dit bedrijf steeg van 591.000 euro naar 856.190 euro, maar de schulden namen fors toe: van 1.349.000 euro naar ongeveer 2,6 miljoen euro.
Woning in de Jordaan verkocht
Het totale beeld van beide bedrijven samen is dat het eigen vermogen met 361.320 euro is gestegen, maar dat de schulden met ruim 1,6 miljoen euro zijn toegenomen. Goed om daarbij op te merken: Antoon heeft voor zijn onlangs gekochte penthouse in Amsterdam een hypotheek van 1,6 miljoen euro afgesloten. Die lening is echter verstrekt door de bank en staat los van zijn bedrijven. Zijn oude woning in de Jordaan zette Antoon eerder te koop. Inmiddels heeft hij die met een bescheiden winst verkocht.
Dit stuk komt uit Party 31. In ons blad duiken we vaker in de financiële status van BN’ers. Nu in de winkels en hier online te bestellen!
Uit andere media