Tweede kandidaat valt af in ‘Make Up Your Mind’ en zorgt voor verrassing
31 augustus 2026
Anna Maria Koekoek was de tweede dragqueen die in de eerste aflevering van ‘Make Up Your Mind’ haar ware identiteit moest onthullen. Voor het zover was, werd er nog druk gespeculeerd over wie er achter het dragpersonage schuilging.
Na een optreden op Express Yourself van Madonna viel het doek voor Anna Maria Koekoek. Nikkie de Jager dacht nog aan Beau van Erven Dorens, maar bij de onthulling in Make Up Your Mind bleek het om iemand anders te gaan.
Arno Kantelberg blijkt Anna Maria Koekoek
Achter Anna Maria Koekoek bleek Arno Kantelberg schuil te gaan. Na zijn onthulling vertelde hij hoe zwaar hij zijn deelname had gevonden. “Ik was twee weken aan het survivallen in de Albanese bergen, in de vrieskou en de regen, dat is een peulenschil vergeleken met dit. Twee tenen zijn rechts afgestorven, drie links. Ik heb echt overal pijn.” Een compliment over zijn figuur kon daarna in ieder geval rekenen op waardering.
Het concept van ‘Make Up Your Mind’
In Make Up Your Mind worden bekende Nederlanders onherkenbaar omgetoverd tot dragqueens. Onder leiding van Carlo Boszhard proberen teamcaptains Fred van Leer en Nikkie de Jager samen met hun gastpanelleden te ontdekken welke bekende Nederlanders achter de dragpersonages schuilgaan. Miss Envy Peru leidt de vijfkoppige jury, terwijl de kandidaten alles uit de kast halen voor een plek in de finale. Uiteindelijk moet blijken wie wordt ontmaskerd en wie er met de winst naar huis gaat.
Uit andere media