De Hanslers Van De Piste Naar De Playa C Wessel De Groot

© Wessel de Groot

Mike Hansler komt op voor Veerle tijdens heftige ruzie met moeder Monique

Het loopt flink uit de hand in ‘De Hanslers: van de Piste naar de Playa’. Mike Hansler neemt het tijdens een heftige ruzie op voor zijn vriendin Veerle, nadat zij botst met zijn moeder Monique.

In De Hanslers: van de Piste naar de Playa ontstaat een woordenwisseling omdat Monique Hansler het niet eens is met het gedrag van Veerle. De sfeer wordt steeds grimmiger en Mike kiest daarbij de kant van zijn vriendin. Na de ruzie vertrekken Mike en Veerle, maar wanneer ze later terugkomen, is Monique rustiger en geeft ze toe dat ze van de situatie is geschrokken.

De Hanslers met o.a. Mike en Monique Hansler
Lees ook De Hanslers komen terug met tweede seizoen realityserie

‘Hou je smoel joh, mafketel.’

Tijdens de ruzie haalt Monique fel uit naar Veerle. “Hou je smoel joh, mafketel, wezenloze”, zegt ze onder meer. Die woorden accepteert Veerle niet van haar schoonmoeder. Mike laat het er vervolgens niet bij zitten en komt op voor zijn vriendin. In de verhitte discussie noemt hij zijn moeder een racist, terwijl hij volgens kijkers narcist bedoelde.

Tekst gaat verder onder video.

@dannykoopmans Mike noemt zijn moeder NARCIST #dehanslers #ruzie #veerle #monique #narcist ♬ origineel geluid – Danny

Johan Derksen haalt uit naar Monique

De beelden worden later ook besproken in Vandaag Inside. René van der Gijp vertelt dat hij het betreffende fragment niet heeft gezien, maar stoort zich wel aan de manier waarop Monique in de serie tegen de camera over haar gezinsleden praat in plaats van tegen henzelf. Johan Derksen deelt die irritatie en zegt: “Ik heb nog nooit zo’n heks gezien”. Als hij daarna vraagt wie de serie eigenlijk uitzendt, antwoordt Wilfred Genee: “Wij. Het zit vóór ons”, wat voor hilariteit zorgt.

Tekst gaat verder onder video van gesprek in ‘Vandaag Inside’.

Geen amusement meer

Merel vertelt vervolgens dat Mike de volgende dag spijt had van zijn woorden. Ook komt zijn uitspraak ter sprake dat zijn moeder heel zijn leven verziekt. René vindt dat een flinke uitspraak richting zijn moeder. Johan gaat nog een stap verder en vindt dat een zender moet nadenken over de vraag of zo’n programma wel uitgezonden moet worden. “Dit is geen amusement meer.”

Veerle kaartte eerder al aan dat ze de term viswijf niet kon waarderen:

Uit andere media


Evelien Berkemeijer

Evelien is online redacteur voor Weekend en Party en heeft haar telefoon vastgeplakt aan haar hand. Wanneer ze opkijkt van sociale media, dan meestal naar haar poes Pluis (die een eigen Tiktok heeft).

Meer van Evelien