Boekpesentatie Van Afwezig Naar Aanwezig

Kijkje achter de schermen van ‘De Roelvinkjes’

Het nieuwe seizoen van ‘De Roelvinkjes’ komt eraan en Donny neemt ons mee achter de schermen.

Donny plaatst een video op Instagram waarin hij laat zien hoe het eraan toegaat op een ‘quote dag’: een dag waarop de momenten van toelichting worden gefilmd.

Bekende gezichten

In de video laat Donny iedereen zich even voorstellen. Als hij aan de familieleden vraagt om zich voor te stellen, reageert iedereen met eigen naam: Lucienne, Marijn… alleen Dave antwoordt: “Wie ben ik? Jouw broer!” Al snel wordt bekend waarom hij dat met lichte frustratie zegt.

Te laat

In een volgende clip zien we Dave klagen dat zijn broertje 40 minuten te laat is en hij al zo lang op hem aan het wachten is. Dat de brug open stond, is geen reden voor zo’n lange vertraging, maakt Dave duidelijk. Als Dries even later naar hem toe komt lopen tijdens introductie: “Daar hebben we de allergrootste superster”, heeft vader Roelvink ook maar één ding te zeggen: “Ben jij te laat?”

Tekst gaat verder onder post.

Roelvink op videoland

Het is een chaotische video, daarom staat in de beschrijving: “De Flodders!! Ik bedoel… De Roelvinkjes.” Volgens Donny is het een goed voorproefje van wat je kunt verwachten. Het nieuwe seizoen is vanaf 9 augustus te zien.

FOTO: ANP 

Uit andere media


Evelien Berkemeijer

Evelien is online redacteur voor Weekend en Party en heeft haar telefoon vastgeplakt aan haar hand. Wanneer ze opkijkt van sociale media, dan meestal naar haar poes Pluis (die een eigen Tiktok heeft).

Meer van Evelien