Première La Bayadère

© NL Beeld

Anna Drijver speelt hoofdrol in nieuwe crimeserie ‘Koud’

Anna Drijver is binnenkort te zien in een gloednieuwe crimeserie. De actrice speelt een van de hoofdrollen in ‘Koud’, een achtdelige thriller die begin volgend jaar exclusief in première gaat op SkyShowtime.

De serie met Anna Drijver is een spin-off van het succesvolle ‘Onopgelost’ en belooft een spannende mix van psychologie, misdaad en onverwachte wendingen.

Anna Drijver jaagt op moordenaar

In ‘Koud’ kruipt Anna Drijver in de huid van rechercheur Esther de Graaf. Ze wordt gekoppeld aan de flamboyante professor forensische psychologie Frederik Plantyn, gespeeld door Jelle De Beule. De professor onderzoekt samen met zijn studenten oude, onopgeloste misdrijven, maar wanneer het zwaar verminkte lichaam van de jarenlang vermiste Kristine Polet wordt gevonden, verandert een academisch onderzoek plotseling in een bloedserieuze moordzaak.

Premiere Willem Van Oranje De Musical
Lees ook Ontdek het zelf: de mannelijke kant van beauty Anna Drijver

Voor Plantyn is de zaak extra beladen. Hij hield zich jaren eerder al met de verdwijning bezig, maar de vondst van het lichaam roept nieuwe vragen op en zet het onderzoek volledig op zijn kop.

Moeizame samenwerking

Anna Drijver speelt een rechercheur die niet direct op één lijn zit met de professor. Hun samenwerking verloopt stroef, maar juist doordat ze elkaar voortdurend uitdagen, komen nieuwe aanwijzingen boven tafel. Terwijl ze steeds dieper in oude dossiers duiken, stuiten ze op geheimen die hen naar de donkerste kanten van de samenleving voeren.

De zoektocht naar de dader van Kristine Polet groeit uit tot een zenuwslopende race tegen de klok, waarbij iedere nieuwe ontdekking de zaak ingewikkelder maakt.

Exclusief bij SkyShowtime

Met ‘Koud’ voegt Anna Drijver opnieuw een opvallende titel toe aan haar indrukwekkende carrière. De actrice was de afgelopen jaren al te zien in uiteenlopende film- en televisieproducties en kiest opnieuw voor een rol waarin spanning en psychologie centraal staan.

‘Koud’ bestaat uit acht afleveringen en is begin volgend jaar exclusief te zien bij SkyShowtime. De streamingdienst is de nieuwste van Europa en brengt een breed aanbod van Hollywoodproducties en lokale series samen. Fans van spannende misdaadverhalen kunnen zich dus alvast verheugen op een nieuwe serie waarin Anna Drijver een hoofdrol speelt.

Benieuwd naar hoe een opnameset van een serie eruitziet? In onderstaande Talpa-video staat Anna Drijver op de set van ‘Knokke Off’, die ze in 2022 in België opnam.

Uit andere media


Andries Jelle de Jong

Andries Jelle de Jong (Drachten, 1977) is als afgestudeerd Neerlandicus tien jaar werkzaam geweest als docent Nederlands in het voortgezet onderwijs. In 2001 deed hij mee aan Big Brother, in 2006 aan Temptation Island. Sinds 2002 werkt hij als journalist in de showbizz- en sportwereld. Hij schrijft en fotografeert voor meerdere tijdschriften en kranten.

Meer van Andries Jelle