Anton uit ‘Married at First Sight’ gooit inbox dicht na stortvloed aan liefdesberichten
24 mei 2026
Anton Brobbel Dorsman sprong in ‘Married at First Sight 2026’ in het diepe, maar zijn huwelijk met Linda van Straalen liep op een fiasco uit. Toch lijkt zijn zoektocht naar de liefde daarmee nog niet voorbij.
Sinds zijn deelname krijgt Anton namelijk opvallend veel aandacht. Aan Veronica Superguide vertelt hij dat zijn inbox na ‘Married At First Sight’ zó volstroomt met liefdesberichten, dat hij even op de rem heeft getrapt.
Lees ook: ‘Married At First Sight’-Anton blikt terug op pittig avontuur met Linda
Inbox loopt over
De belangstelling is volgens Anton lief bedoeld, maar op dit moment ook veel. “Het is super lief bedoeld, ook al die hartjes onder de riem. Maar ik heb onlangs een Story geplaatst om te laten weten dat het me echt even te veel werd. Over een tijdje kijk ik wel weer of er misschien iets leuks tussen zit.”
Tekst gaat verder onder video.
Impact van ‘MAFS’
Nu de camera’s uit zijn, hoopt Anton dat de rust in zijn leven terugkeert. “Ik heb ook gewoon een privéleven en een baan. Of ik de impact van MAFS heb onderschat? Geen idee, maar het blijft bizar om dagelijks pushmeldingen te krijgen van juicekanalen of podcasts te horen waarin wildvreemden – overigens meestal positief – je acties op tv bespreken. Je wéét dat het programma populair is, maar als je er zelf middenin zit, is het toch heel anders.”
Geen nieuw datingprogramma
Een nieuw datingprogramma hoeft voorlopig niet bij Anton aan te kloppen, al was hij eerder ook te zien in ‘Lang Leve de Liefde’. “Dat was een geintje van mijn collega’s. Ik had nooit verwacht dat ik écht werd uitgenodigd, maar voor ik het wist zat ik in die villa.” Voor een ander soort programma houdt Anton de deur wel op een kier. “Een kookprogramma lijkt me wel wat. Dat is mijn vak en dat heb ik in MAFS nauwelijks kunnen laten zien. De zendtijd is beperkt, hè? Als ik écht de keuken in duik, ben ik gerust een hele dag bezig met de voorbereiding.”
Uit andere media