Chantal Janzen had een verschrikkelijke Koningsdag
29 april 2026
Chantal Janzen heeft in de podcast ‘Chantal & Tina’ verteld over haar chaotische Koningsdag.
Wat begon als een vroege, gezellige ochtend op de markt met ouders uit de klas van haar zoontje Bobby, liep al snel uit op een behoorlijk irritante dag voor Chantal Janzen.
Lees ook: Chantal Janzen vertelt over dramatische situatie met zieke zoon
Vroege start op de markt
Chantal had met enkele vaders en moeders van Bobby’s klas om 8 uur afgesproken. Dat vond ze vroeg, maar ook heel knap van zichzelf. De plek die ze eigenlijk voor ogen hadden, was al bezet, maar even verderop vonden ze alsnog een leeg vak. Om half negen lag alles uitgestald en was de stemming goed. Zeker toen er een meneer langskwam die heel veel van Bobby kocht.
Een mevrouw claimde haar plek
Rond kwart over tien werd Chantal aangesproken door een vrouw met een bakfiets. “Die praatte Engels, ze had wel een bakfiets dus ik neem aan dat ze hier woont, en die zegt: ‘This is my spot!’.” Chantal was sprakeloos en vroeg wat de vrouw bedoelde. Die vertelde dat ze twee weken eerder tape op de grond had geplakt om haar plek te reserveren. Chantal zag geen tape, maar uiteindelijk wel de afdruk ervan. “Maar ja, twee weken!”
Chantal vertelde dat ze tegen de vrouw zei: “It doesn’t work like this”. Die zin heeft ze volgens haar de rest van de dag nog van haar omgeving moeten horen. Een lieve vader verschoof uiteindelijk zijn vuilnisbak zodat de vrouw daar toch kon staan. Alleen pakte ze daarna lange tijd niets uit.
Tekst gaat verder onder video.
Drumstel maakte de dag compleet
Daarmee was de chaos nog niet voorbij. Schuin tegenover Chantal stonden een moeder en een meisje gitaar te spelen en te zingen. Dat klonk volgens de presentatrice “zacht” en “heel lieflijk”. De sfeer werd weer gemoedelijk, tot er een bakfiets met een groot drumstel aankwam. Het bleek niet om een kind te gaan dat zou spelen, maar om die volwassen vrouw van even geleden, met haar man.
De gitaarspelers waren daardoor niet meer te horen. Chantal vertelde dat ze de hele dag naast een volwassen man op een drumstel stonden, en dan ook nog “niet eens heel goed”. Ze vond het “heel irritant” en merkte dat opa’s en oma’s van Bobby’s vrienden door de herrie naar huis gingen. “Wij werden knettergek”, besloot Chantal.
Uit andere media