Danny de Munk viert 40-jarig jubileum met een exclusieve jubileumshow in Het Concertgebouw
Ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum, keert Danny de Munk terug naar zijn geboortestad voor een bijzonder muzikaal eerbetoon aan zijn carrière. Op zaterdag 22 februari 2026 staat de zanger, acteur en rasentertainer, met zijn band in Het Concertgebouw in Amsterdam voor een eenmalige jubileumshow: Danny de Munk 40-Jarig Jubileum Live in Het Concertgebouw.
De carrière van Danny de Munk begon op jonge leeftijd, maar zijn succes houdt al decennialang stand. Wat begon met de hoofdrol in Ciske de Rat, groeide uit tot een veelzijdige loopbaan in muziek, film, televisie en theater. Met zijn karakteristieke stem en oprechte stijl bouwde hij een trouw publiek op dat generatie na generatie met hem meegroeit.
Tijdens deze jubileumavond vertelt Danny zijn verhaal aan de hand van zijn muziek. Bekende klassiekers als ‘Ik Voel Me Zo Verdomd Alleen’, ‘Mijn Stad’, ‘Hart En Ziel’, ‘Bloemetje’ en ‘Vrienden Voor Het Leven’, maken deel uit van een zorgvuldig opgebouwde setlist, die voelt als een muzikaal levensverhaal. Ook klinken muzikale eerbetonen aan iconen zoals Johnny Jordaan, André Hazes en Tom Jones – artiesten die Danny inspireerden en met wie hij zich verwant voelt.
“Deze show voelt als thuiskomen,” aldus De Munk. “Het Concertgebouw is voor mij een magische plek. Ik wil mijn publiek niet alleen meenemen langs de hoogtepunten van mijn carrière, maar vooral laten voelen wie ik ben en waar ik vandaan kom.”
De show wordt een combinatie van muziek, persoonlijke verhalen en een intieme sfeer die past bij de betekenis van dit jubileum. Het belooft een avond te worden waarin het publiek wordt geraakt, verrast en verbonden. Geen standaardconcert, maar een ode aan het leven, het vakmanschap en de kracht van oprechtheid.
Foto: AJDJ
Uit andere media