Première Suga: Ride Or Die

Dít vond Ferdi Stofmeel van samenwerking met George Clooney

Acteur Ferdi Stofmeel beleefde onlangs een droom die voor velen ondenkbaar is: wekenlang stond hij op de set met niemand minder dan George Clooney voor de opnames van ‘Jay Kelly’. “Het was heel bijzonder,” vertelt Ferdi, die een rol speelt in de nieuwe filmproductie. “Je kijkt al je hele leven naar hem, en opeens sta je naast hem in een scène. Hij is ongelooflijk professioneel, maar ook heel aardig en relaxed.”

Volgens Ferdi was de sfeer op de set warm en collegiaal, ondanks de enorme internationale druk die bij zo’n productie komt kijken. “Clooney neemt echt de tijd voor iedereen, van acteurs tot de crew. Dat maakte indruk.” Voor de Nederlandse acteur was het niet alleen een carrièrehoogtepunt, maar ook een persoonlijke mijlpaal. “Dit is iets wat ik de rest van mijn leven niet meer vergeet.”

Jay Kelly is een Amerikaans-Britse komische dramafilm uit 2025, geregisseerd, mede geschreven en geproduceerd door Noah Baumbach. De film heeft een ensemblecast met onder anderen George Clooney, Adam Sandler, Laura Dern en Billy Crudup.

Foto: NL Beeld / video: RTL

Uit andere media


Andries Jelle de Jong

Andries Jelle de Jong (Drachten, 1977) is als afgestudeerd Neerlandicus tien jaar werkzaam geweest als docent Nederlands in het voortgezet onderwijs. In 2001 deed hij mee aan Big Brother, in 2006 aan Temptation Island. Sinds 2002 werkt hij als journalist in de showbizz- en sportwereld. Hij schrijft en fotografeert voor meerdere tijdschriften en kranten.

Meer van Andries Jelle