‘Forever and always!’ – Kika van Es showt haar trouwjurk
26 juli 2025
In 2023 verloofde voormalig profvoetbalster Kika van Es zich met haar tien jaar oudere vriend, voormalig profvoetballer Paul Jans. En afgelopen vrijdag was het zover: de bruiloft! Zien hoe de bruid en bruidegom eruitzagen? Kijk dan op de website van Party.
Op 11 oktober 2023, de dag waarop ze haar 32e verjaardag vierde, werd Kika door haar vriend Paul ten huwelijk gevraagd. Een dag later schreef Kika, die voormalig profvoetbalster is van PSV, Ajax en het Nederlands vrouwenvoetbalelftal, waarmee zij in 2017 Europees Kampioen werd, over haar verloving op Instagram: “Had the best birthday present ever…🥹 A million times YESSSS💍❤️❤️ #forever.”
Tekst gaat verder onder de afbeelding.
‘Echte Gooische Moeders’
Gisteren, vrijdag 25 juli, vond de bruiloft plaats. Op Instagram schrijft Kika bij de foto’s van haar in bruidsjurk, die afkomstig is van Bruidshuis Diana in het Noord-Brabantse Boxmeer: “Forever and always!💍” Kika is niet de enige BN’er die bij Bruidshuis Diana geslaagd is, want ook Leslie Keijzer, bekend van de Videoland-realityserie ‘Echte Gooische Moeders’, droeg een tijdje terug op haar bruiloft in Spanje een jurk van deze zaak.
Tekst gaat verder onder de afbeelding.
Dit bericht op Instagram bekijken
‘Soms maken mensen fouten’
Paul was al vader van een zoon, de nu 10-jarige Velino, toen hij een relatie met Kika kreeg. Op 17 maart van dit jaar werd het eerste kindje van Kika en Paul geboren: zoon Zico. In eerste instantie hadden Kika en Paul bekendgemaakt in verwachting van een dochter te zijn, maar later moesten zij daarop terugkomen. Kika, destijds: “Soms maken mensen fouten. Gelukkig is zijn grote broer hier heel blij mee.”
Dit bericht op Instagram bekijken
Foto: ANP
Uit andere media