Gordon verkoopt horecazaak Blushing: ‘Met pijn in mijn hart’
4 mei 2026
Gordon heeft zijn horecazaak Blushing in Blaricum verkocht. De zanger, die in 2024 nog een nieuwe locatie in het Gooi opende, laat via Instagram weten dat hij de zaak overdraagt aan horecagroep Axivate.
De zaak gaat verder onder een andere naam. Blushing sluit op 26 mei, waarna de nieuwe uitbaters op 3 juni de deuren weer openen als Bar Schutte. Gordon richt zich ondertussen op andere zaken.
Lees ook: Hierom neemt Gordon het op voor Paul de Leeuw…
Verkoop aan horecagroep
Gordon schrijft op Instagram: “Met pijn in mijn hart, maar toch vol dankbaarheid, wil ik jullie mededelen dat ik mijn horecazaak Blushing Blaricum heb verkocht aan horecagroep Axivate, uitbaters van o.a. restaurant Rust Wat en nog zestien andere horecagelegenheden.”
Tekst gaat verder onder video.
Nieuwe naam voor de zaak
Volgens Gordon heeft Blushing jarenlang een belangrijke plek gehad in Blaricum. “Blushing heeft jarenlang een mooie sociale plek ingenomen in de gemeente Blaricum en trok menigeen van heinde en verre naar dit prachtige dorp. De nieuwe uitbaters zijn echte horecatijgers, waarvan ik zeker weet dat zij deze rol opnieuw met verve zullen vervullen en kunnen voldoen aan de vraag naar ontbijt, lunch en diner.”
Meer focus op andere passies
De zanger wil zich na de verkoop weer meer richten op andere activiteiten. “Zelf vind ik het fijn om mij weer meer te kunnen focussen op mijn andere passies, zoals zingen, reizen, radio en tv programma’s en het maken van reisvlogs via mijn social mediakanalen.”
Tekst gaat verder onder post.
Zaken in Amsterdam blijven open
Gordon benadrukt dat zijn horecazaken in Amsterdam wel gewoon open blijven. “Uiteraard zijn mijn horecazaken in Amsterdam gewoon geopend voor wie de Blushing-koffie niet willen missen of de gourmetburgers van The Burgerroom! Beide zijn gevestigd aan het Museumplein, tegenover het Van Gogh Museum.”
Uit andere media