Mijn Party

MIJN ABONNEMENTEN

  • Mijn tijdschriften
  • Mijn nieuwsbrieven
MEER PARTY

  • Shoppen
Ga naar de inhoud

Hart voor de Hollandse showbizz

  • Adverteren
  • Tip de redactie
  • Abonneren
Logo Party
  • Showbizz
  • Televisie
  • Meer
  • Koningshuis
  • Horoscoop
  • Abonnementen
  • Shop
  • Mijn Party
Trending
The Streamers In Gelredome
  • Home
  • Showbizz
  • Heel kinderachtig! ‘Songfestival’-nummer van Claude offline gehaald

Heel kinderachtig! ‘Songfestival’-nummer van Claude offline gehaald

Tekst: Menno Smit

27 februari 2025

Door een blunder is gisteren, een dag voor de officiële presentatie, het nummer ‘C’est La Vie’, waarmee Claude Nederland dit jaar op het ‘Songfestival’ vertegenwoordigt, uitgelekt. In eerste instantie reageerde AVROTROS nog laconiek: “Jammer, maar we gaan morgen gewoon door met ons eigen premièrefeestje. Het is wat het is. C’est la vie.” Toch blijken ze er inmiddels flink mee in hun maag te zitten. Op het X-account waar het ‘Songfestival’-liedje te horen was, is het inmiddels – heel kinderachtig – verwijderd.

Iedereen die geïnteresseerd is in het ‘Songfestival’ en in de Nederlandse inzending, heeft gisteren ‘C’est La Vie‘ al kunnen horen. Het nummer, waarmee Claude Nederland dit jaar vertegenwoordigt, lekte een dag voor de officiële presentatie uit via een X-account uit Azerbeidzjan. Urenlang was het daar vrij te beluisteren, zonder dat er werd ingegrepen. Hierdoor werd het lek al snel een trending onderwerp, en ’s avonds ging het in alle nieuwsprogramma’s over het ‘Songfestival’-liedje.

Offline gehaald
Toch is het nummer inmiddels – slechts een paar uur voor de persbijeenkomst met Claude – offline gehaald. Op het X-account waar het te horen was, verschijnt nu een melding dat het wegens auteursrechten is verwijderd. Flauw, want iedereen die het wilde horen, heeft het allang gehoord. Bovendien is het lek ontstaan door een eigen fout van AVROTROS en andere betrokkenen, dus had men ook gewoon het verlies kunnen nemen. Hoe dan ook, vanmiddag om 16.15 uur wordt ‘C’est La Vie‘ officieel gepresenteerd. Vanaf dat moment is het nummer ook te vinden op YouTube en Spotify.

Foto: ANP

Deel dit artikel op social media!

Uit andere media

Weekend Prinses Beatrix Helpt Op Kinderboerderij Voor Nldoet

15 March 2026

Column: Niet de Beatrix die we kennen

Sante hormoontherapie bij de overgang

15 March 2026

Er is geen one size fits all: alles over hormoontherapie bij de overgang

Vriendin Makelaar Mandy

15 March 2026

Makelaar Mandy weekoverzicht: toekomstplannen en een onverwachte kus

Royalty Koningspaar Neemt Deel Aan 22ste Editie Nldoet

13 March 2026

Willem-Alexander plaagt Máxima tijdens NLdoet: ‘Even aan de kant, majesteit’


Meer van Menno
Header
Showbizz/Showbuzz

13 maart 2026

Einde huwelijk Jan Smit: manager bevestigt scheiding met Liza

Over Mijn Lijk Alex
Televisie

10 maart 2026

Alex uit ’Over Mijn Lijk’ op 37-jarige leeftijd overleden

Header
Koningshuis/Televisie

9 maart 2026

Nog vóór seizoen 2 begint: grote verandering bij serie ’Máxima’

  • Cover202611

    Elke week verkrijgbaar

    Abonneren
    Digitaal lezen
    Los kopen
  • 032026 Voorjaarsactie 883
  • 26122025 Showbuzz2 2025 500

Logo Party

Algemeen

  • Over Party
  • Tip de redactie
  • Abonnementen
  • Klantenservice
  • Adverteren

Volg ons

Weekblad Party participeert in diverse affiliate marketing programma’s, dat houdt in dat Weekblad Party commissies ontvangt voor aankopen middels links van retailers.  Deze website wordt niet gesponsord door de genoemde webwinkels.

© 2026 Weekblad Party
  • Privacy statement
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Spelvoorwaarden
  • Abonnementsvoorwaarden
  • Cookies
Website gerealiseerd door MediaSoep