Het is een bijzondere dag voor Wolter Kroes
16 juli 2025
Wolter Kroes deelt online dat het een bijzondere dag is voor het gezin en de familie. Zijn ouders zijn zestig jaar getrouwd.
De zanger zegt dat als je dit snel zegt, het wel meevalt. Maar als je er goed over nadenkt, is het wel heel bijzonder.
Tekst gaat door onder post
pure liefde
Wolter noemt het pure liefde: Door lief en leed, door dik en dun en wat er ook gebeurt, altijd samen door ’t leven gegaan.” Hij spreekt zijn trots uit, de dankbaarheid voor beide ouders in leven en natuurlijk zijn liefde.
Reacties
In de reacties stromen felicitaties binnen. Zowel Monique Smit als Danny de Munk laten van zich horen. Ook anderen feliciteren Wolter met mooie woorden: “Wat een rijkdom en een geschenk š Gefeliciteerd allemaal. Dat ze nog heel lang samen en aan jullie zijde mogen zijn ā¤ļø”
FOTO: ANP
Uit andere media