Leeftijd en looks Cecile in ‘B&B Vol Liefde’ houden kijkers bezig
21 juli 2026
Ceciel maakt bij haar entree in ‘B&B Vol Liefde’ meteen veel los. Niet alleen haar mogelijke match met Fred wordt besproken, ook haar geheime leeftijd houdt de kijkers flink bezig.
De Amersfoortse reist als eerste vrouw voor Fred af naar Bonaire. Zelf is ze ervan overtuigd dat zij en Fred perfect bij elkaar passen en daarom besluit ze haar kans te wagen. Fred is er op zijn beurt ook van overtuigd via ‘B&B Vol Liefde‘ de liefde te vinden.
Leeftijd blijft geheim
In haar voorstelvideo vertelt Ceciel dat haar leeftijd het best bewaarde geheim van Amersfoort is. Fred noemt haar daardoor mysterieus en dat spreekt hem aan, waardoor ze naar Bonaire mag komen. Ook bij de kijkers leidt haar geheim tot veel speculatie. Er is zelfs een poll geplaatst waarin mensen haar leeftijd kunnen inschatten, terwijl anderen haar juist veroordelen omdat ze die niet wil delen.
Ouder, ik denk half 70
— Sanne Schrijft (@SanneSchrijft_) July 20, 2026
Cosmetische ingrepen besproken
Ook het uiterlijk van Ceciel zorgt voor de nodige reacties. Ze erkent dat er weleens een prikje ingaat, waarna er volop wordt gesproken over cosmetische chirurgie. Zo schrijft iemand: “Cecile (leeftijd geheim). Alleen haar chirurgen weten dat ze inmiddels 123 jaren oud is. Experiment vooralsnog geslaagd.”
Twijfels over de match
Daarnaast vragen kijkers zich af of Ceciel en Fred wel een goede match zijn. “Zij wist al dat hij de ware was voor ze hem zag en hij weet binnen 1 minuut dat het niks wordt”, ziet één kijker. Ook begrijpen mensen niet goed waarom Ceciel naar het zonnige Bonaire is gekomen, terwijl ze niet graag in de zon zit. Toch kan ook het gedrag van Fred niet op veel waardering rekenen. Zo plaatst iemand: “Dat Fred geen ‘vreugdeplasje’ doet van de komst van zonvermijdende Ceciel, begrijp ik wel. Maar als-ie elke dag met die uitspraken blijft strooien, wordt ’t nog een lang seizoen.”
Dit is Ceciel. Ze gaat naar Fred toe in Bonaire. Ceciel vindt het heel warm in Bonaire, drinkt veel water en wil vooral niet in de zon liggen in Bonaire.
— Leroy Peters (@LeeRoy_Ping) July 20, 2026
Heel misschien, heel misschien kan Ceciel beter in Nederland blijven #benbvolliefde pic.twitter.com/TJ0zPupiNk
Uit andere media