Mariska Bauer

Mariska Bauer trots vooraan bij optreden zoon

Mariska Bauer beleefde een bijzonder trotse avond toen haar zoon Christiaan optrad. Op Instagram deelde ze openhartig Ʃn met een flinke dosis humor hoe zij deze mijlpaal beleefde: als een moeder die geen moment wilde missen van haar zoon op het podium.

Op de beelden is te zien hoe Mariska vooraan bij het podium staat, telefoon in de hand, terwijl ze elk moment vastlegt. Ook achter de schermen was ze erbij: van helpen met de outfit tot selfies met artiesten. En natuurlijk mocht ook echtgenoot Frans Bauer niet ontbreken.

Geen schaamte, wel foto’s

Onder de video en foto’s schreef Mariska: ā€œVandaag stond m’n kind op het podium. En ik? Ik stond er recht voor. Telefoon in m’n hand, bril op half 7, als een echte fangirl van categorie: ā€˜mijn kind is de beste, niemand hoeft het met me eens te zijn’.ā€ Ze voegde eraan toe: ā€œIk heb Ć”lles gefilmd. Inclusief mensen die dachten: wie Ć­s die vrouw vooraan met die energie? Nou. Ik ben zijn moeder. En ik heb geen shame. Alleen gigabytes vol video’s.”

Backstage als styliste Ʃn fan

Voor het optreden hielp Mariska haar zoon nog met zijn outfit in de kleedkamer: ā€œzoals het een styliste met bloedband betaamt.ā€ Ook Frans stond klaar achter de schermen. ā€œFrans Sr. en ik stonden daarna samen buiten te wachten… als een soort backing vocals.ā€ Natuurlijk kon Mariska het niet laten om backstage selfies te maken: ā€œzoals elke zelfrespecterende fangirl dat doet.ā€

Tekst gaat door onder post.

“De eerste in de meet & greet-rijā€

Trots keek het gezin toe hoe Chris Bauer en Frans Bauer Jr. straalden op het podium. ā€œEn toen? Toen stonden onze zonen te shinen alsof ze de Ziggo Dome al geboekt hadden.ā€ Mariska sluit af met een knipoog naar de toekomst: ā€œVolgende keer neem ik een spandoek mee. Of een rookmachine.ā€

Chris Bauer reageert onder de post met “De liefste” en een hartje.

FOTO: ANP

Uit andere media


Evelien Berkemeijer

Evelien is online redacteur voor Weekend en Party en heeft haar telefoon vastgeplakt aan haar hand. Wanneer ze opkijkt van sociale media, dan meestal naar haar poes Pluis (die een eigen Tiktok heeft).

Meer van Evelien