Mariska en Frans Bauer te zien in nieuw tv-programma
22 oktober 2025
Frans en Mariska Bauer bereiden zich voor op een nieuwe fase in hun leven. Na dertig jaar samen en nu hun zonen volwassen worden, vragen ze zich af hoe ze hun toekomst willen invullen.
Frans Bauer en vrouw Mariska denken na over hoe ze hun tijd willen besteden en hoe ze meer balans in hun leven kunnen vinden. Een van de ideeën die ze onderzoeken is overwinteren in Spanje.
Mariska en frans bauer in Spanje
In het programma ‘Frans & Mariska, Stellen op de Proef‘ gaan ze samen met andere bekende stellen op zoek naar wat bij hen past. Ze bekijken verschillende vakantiehuizen aan de Spaanse Costa’s en ontdekken lokale activiteiten. Daarbij komen onderwerpen aan bod die passen bij deze levensfase, zoals omgaan met ouder worden, begeleiden van kinderen die hun eigen weg gaan en invulling geven aan de vrijgekomen tijd.
Tekst gaat verder onder post.
Bekende stellen op bezoek
Frans en Mariska ontvangen of bezoeken in elke aflevering andere bekende stellen. Zo ontmoeten ze onder andere Danny en Jenny de Munk, Hans en Wendy Kazàn, John en Kees de Bever, Tooske en Bastiaan Ragas en Erben en Renate Wennemars. Samen verkennen ze de omgeving en proeven ze de lokale cultuur.
‘Frans & Mariska, Stellen op de Proef’ is vanaf 27 december te zien om 21.15 uur bij AVROTROS op NPO 1.
FOTO: AVROTROS
Uit andere media