Mijn Party

Fhm 500 Awards Inloop Op Rode Loper

Nieuwe liefde voor Sylvie Meis bevestigd

Sylvie Meis bevestigt nieuwe relatie met Duitse miljonair: ‘Heel gelukkig’

Sylvie Meis heeft haar relatie met de Duitse miljonair Patrick Gruhn bevestigd. “Ik ben heel gelukkig”, zei de presentatrice tegen RTL tijdens een evenement in Duitsland.

De 47-jarige Meis en de 34-jarige Gruhn werden eerder al zoenend gezien op het Spaanse eiland Ibiza. Vorig jaar werden de twee ook intiem op de foto gezet op Mallorca.

Gruhn was aanwezig bij het Duitse evenement, maar bleef uit de schijnwerpers en sloeg de rode loper over.

Meis was eerder samen met miljonair Wim Beelen. Die relatie liep vorig jaar stuk. Daarvoor was ze getrouwd met kunstenaar Niclas Castello en oud-voetballer Rafael van der Vaart.

Vorig jaar gaf Meis nog aan dat ze had besloten om haar liefdesleven voortaan voor zichzelf te houden. “Ik ben teruggekomen van publieke statements maken over wat er speelt in mijn liefdesleven”, zei ze destijds in de YouTube-serie Open Kaart van Robbert Rodenburg. “Gewoon om dat deel van mezelf te beschermen en meer voor mezelf te houden.”

Bron: nu.nl / foto: ANP

Uit andere media


Meer van Redactie