Noa Vahle

© ANP

Noa Vahle voorspelt kansen Oranje op WK: ‘Je weet het nooit’

Noa Vahle reist voor de WK-verslaggeving van SBS6 af naar Amerika. De sportverslaggever kijkt uit naar het eindtoernooi en noemt het een bijzonder avontuur.

In ‘Shownieuws’ vertelt Noa Vahle dat ze hoopt lang in Amerika te kunnen blijven. Dat hangt helemaal af van hoe ver het Nederlands elftal komt in het WK.

Lees ook: Noa Vahle geeft toe: ‘Vreemdgegaan met twee mannen’

Groot avontuur

Voor Noa is het volgen van een WK een hoogtepunt in haar werk. “Als sportverslaggever is een WK mogen volgen, überhaupt een eindtoernooi, denk ik het allermooiste wat er is.” Ze kijkt uit naar de reis en hoopt dat die lang duurt: “Hopelijk zesenhalve week die kant op, naar Amerika, want ik blijf in principe zo lang als het Nederlands elftal erin zit.”

Tekst gaat verder onder gesprek met Noa.

Kansen van Oranje

Over de kansen van Oranje is Noa voorzichtig positief. “Ik denk dat we er aardig goed voor staan. Ik denk dat Ronald Koeman heel druk is geweest met het creëren van een soort ideale groep. Dus ook: wie zijn de basis elf en wie zijn de jongens die als wisselspeler meegaan en blijven die dan ook tevreden met het aantal minuten dat ze krijgen?” Volgens Noa is de bondscoach daar lang en druk mee bezig geweest.

Geluk speelt mee

Noa ziet veel kwaliteit in de selectie, maar benadrukt ook dat niet alles te voorspellen is. “Ik denk dat wij heel veel kwaliteiten hebben. Alleen, en dat heeft de bondscoach ook gezegd, je moet ook een beetje geluk hebben.” Daarbij spelen onder meer de tegenspelers een rol, die nog niet allemaal zeker zijn. Toch plaatst Noa Oranje niet direct bovenaan het lijstje met favorieten: “Ik denk dat er andere favorieten zijn, maar je weet het nooit.”

Uit andere media


Evelien Berkemeijer

Evelien is online redacteur voor Weekend en Party en heeft haar telefoon vastgeplakt aan haar hand. Wanneer ze opkijkt van sociale media, dan meestal naar haar poes Pluis (die een eigen Tiktok heeft).

Meer van Evelien