Ortál Vriend, van ‘Flikken Rotterdam’ en ‘Goede Tijden, Slechte Tijden’, is zwanger
4 mei 2026
Ortál Vriend en haar partner Axel verwachten hun eerste kindje. De 33-jarige actrice deelde het nieuws maandagmiddag via Instagram.
Voor Ortál Vriend is het haar eerste zwangerschap. Op social media plaatste ze foto’s waarop haar groeiende babybuik al duidelijk te zien is.
Lees ook: Jennifer Hoffman over leeftijdsopmerking arts tijdens zwangerschap
Babynieuws
Bij de afbeeldingen schreef Ortál: “Nieuw hoofdstuk. Ons kleine geheim is niet zo geheim meer.” Daarmee maakt de actrice, bekend van ‘Flikken Rotterdam’ en ‘GTST’, bekend dat zij en Axel hun eerste kindje verwachten. Verdere details over de zwangerschap heeft de actrice niet gedeeld.
Tekst gaat verder onder post.
Laatste seizoen van ‘Flikken Rotterdam’
Ortál is op dit moment volop bezig met de opnames van ‘Flikken Rotterdam’, waarin ze al jaren de rol van Noucha van Vliet speelt. Door de bezuinigingen bij de NPO wordt het komende seizoen de allerlaatste reeks van de politieserie. De laatste reeks van ‘Flikken Rotterdam’ verschijnt in het najaar. Daarmee neemt de serie afscheid, terwijl Ortál ook privé een nieuw hoofdstuk tegemoetgaat.
Uit andere media