Roy Donders

Roy Donders valt in het water op tv

Roy Donders doet mee aan een televisieprogramma waarbij je het risico loopt kopje onder te gaan. En dat gebeurt.

In ‘Lotto. De Kwis Met Ballen’ strijden vijf BN’ers tegen elkaar in een quiz, met als doel een geldbedrag winnen voor het goede doel. Roy Donders doet mee met zijn team, bestaande uit vriendin Michelle, zus Rian en ouders Frans en Nel.

De quiz is duidelijk: sta je bij het juiste antwoord, dan is er niks aan de hand, sta je verkeerd… dan word je door een gigantische bal een zwembad in gegooid. Is dat nu even wat Roy Donders overkomt, zo deelt hij het fragment op Instagram:

FOTO: ANP

Uit andere media


Evelien Berkemeijer

Evelien is online redacteur voor Weekend en Party en heeft haar telefoon vastgeplakt aan haar hand. Wanneer ze opkijkt van sociale media, dan meestal naar haar poes Pluis (die een eigen Tiktok heeft).

Meer van Evelien