Mijn Party

Stanley Hazes

Stanley Hazes haalt uit naar André en Rachel

Stanley Hazes, de neef van André Hazes Sr., laat geen spaan heel van de keuzes van zijn beroemde achterneef André Hazes Jr. en diens moeder Rachel. De zanger betreurt de zoveelste breuk met Monique en hij kan maar moeilijk bevatten dat André inmiddels alweer gelukkig lijkt met zijn nieuwe vlam Noa. ”Zo’n jonge meid… Ik hoop dat hij ervan geleerd heeft. Of komt hij straks wéér met hangende pootjes terug, zoals de vorige keren?”

Stanley vervolgt: ”Ik vind het jammer dat hij weer bij Monique weg is”, aldus Stanley. ”Hij had gewoon bij Monique moeten blijven. Als hij bij haar is, gaat alles goed. Zij houdt hem een beetje in het gareel.”

Ons hele interview met Stanley hazes, die op gezondheidsgebied iets ongelooflijks heeft meegemaakt en niets van de familie Hazes vernam, leest u deze week in Party 23.

Uit andere media


Meer van Redactie