Gert Verhulst

© ANP

Studio 100 viert dertigjarig jubileum met exclusieve ‘Samson en Gert’-munt

Studio 100 viert het dertigjarige jubileum met een reeks herdenkingsmunten rond ‘Samson en Gert’.

De eerste munt wordt maandag uitgebracht, meldt Studio 100. De munten zijn ontworpen en uitgegeven door Edel Collecties. In totaal verschijnen er vijf verschillende munten met Samson en Gert-figuren.

Lees ook: Gert Verhulst lag wakker van déze vraag en dit is het antwoord

Eerste munt met Samson en Gert

Op de eerste munt staan de twee hoofdfiguren centraal. De hond Samson is op alle munten te zien, steeds samen met een ander personage uit de langlopende televisieserie.

Meer personages volgen later

Later dit jaar verschijnen ook munten met Samson en de burgemeester, meneer Spaghetti, gemeentesecretaris van Leemhuyzen en Octaaf de Bolle. De reeks verwijst naar de serie die in de jaren negentig leidde tot de oprichting van Studio 100. Elke munt verschijnt in een gelimiteerde oplage van 5000 exemplaren. De eerste munt kost 45 euro en is vanaf maandag online verkrijgbaar.

Over de kapotte bel:

Uit andere media


Evelien Berkemeijer

Evelien is online redacteur voor Weekend en Party en heeft haar telefoon vastgeplakt aan haar hand. Wanneer ze opkijkt van sociale media, dan meestal naar haar poes Pluis (die een eigen Tiktok heeft).

Meer van Evelien