Toch een B&B Vol Liefde: Magda en Eugene hebben een relatie
30 oktober 2025
Tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala heeft Eugene onthuld dat hij en Magda inmiddels een relatie hebben. De twee, die elkaar leerden kennen in het populaire programma ‘B&B Vol Liefde’, brengen tegenwoordig veel tijd samen in Nederland, Frankrijk en daarbuiten.
“Ja, zo zie ik het wel”, vertelt Eugene bij het Gouden Televizier-Ring Gala aan Story. “We zijn heel veel samen. Of Magda is bij mij in Nederland of ik reis naar haar in Frankrijk. Binnenkort gaan we naar Portugal. In eerste instantie gaat Magda in haar eentje, maar halverwege zoek ik haar daar op. Zo reizen we samen door Europa.” Toch een B&B Vol Liefde dus, voor het koppel.
Geen verliefdheid, wel diepe verbondenheid
Hoewel er duidelijk sprake is van liefde, wil Eugene het niet hebben over een verliefdheid. “Nee, we zijn te oud om echt verliefd te worden. Ik denk dat we heel dankbaar mogen zijn dat we dit gevoel, op onze leeftijd, hebben gevonden. We hebben beiden een heel lang en mooi huwelijk achter de rug. Door dit avontuur is er een gevoel ontstaan waar we ons beiden heel goed bij voelen. Voor de rest van ons leven.”
ná de b&b vol liefde naar brabant
De twee kijken ook vooruit. “Ik woon nog altijd in Limburg en Magda in Frankrijk vanwege haar B&B. Wel hebben we afgesproken dat als dat te veel werk wordt, ze terugkeert naar Nederland. En dan wil ik met haar samenwonen. Ze zou bij mij kunnen intrekken. Maar Magda heeft ook aangegeven graag in Brabant te willen wonen. Dan verlaat ik voor haar Limburg en gaan we samen in Brabant wonen.”
BRON: STORY FOTO: ANP
Uit andere media