Wie spelen naast Thomas Acda in de nieuwe ‘Baantjer’? Dit is de complete cast…
29 juni 2026
De iconische misdaadserie ‘Baantjer’ maakt in 2027 een comeback op televisie. Eerder werd al bekend dat Thomas Acda de rol van rechercheur De Cock op zich neemt.
Nu is ook de rest van de hoofdcast van ‘Baantjer’ onthuld. De nieuwe reeks is te zien op SBS6 en verschijnt ook op Videoland.
De makers kiezen voor een eigentijdse versie van de klassieker, maar houden vast aan de ingrediënten die ‘Baantjer’ jarenlang zo populair maakten. Vanuit bureau Warmoesstraat lossen De Cock en zijn collega’s uiteenlopende moordzaken op in het hart van Amsterdam. Daarbij draait het niet alleen om de misdaad zelf, maar ook om de mensen achter de zaken en de onderlinge samenwerking binnen het rechercheteam.
Complete hoofdcast bekend
Naast Thomas Acda als Jurriaan de Cock bestaat de hoofdcast uit Jonas Smulders als Dick Vledder, Stephanie van Eer als Vera Prins, Nasrdin Dchar als Ab Keizer, Monic Hendrickx als commissaris Buitendam, Carolien Spoor als Els Peeters en René van ’t Hof als Smalle Lowietje.
Ook Café Lowietje keert terug als vaste ontmoetingsplek en de bekende dynamiek tussen De Cock, zijn collega’s en commissaris Buitendam blijft behouden. Net als vroeger wordt de kijker uitgedaagd om tijdens iedere aflevering zelf mee te speuren naar de dader.
Bekende Nederlanders als lijk
Een traditie uit de oorspronkelijke serie ‘Baantjer’ wordt eveneens nieuw leven ingeblazen. In iedere aflevering maakt een bekende Nederlander zijn of haar opwachting als slachtoffer. Wie er telkens als lijk te zien zal zijn, houden de makers voorlopig nog geheim.
‘Baantjer’ wordt geproduceerd door NL Film in samenwerking met Talpa Network. De opnames zijn inmiddels begonnen. De serie is in 2027 te zien op SBS6 en daarnaast te streamen via Videoland.
Video: Talpa
Uit andere media