Zangeres S10 ‘intens verdrietig’: haar tweelingbroer Emiel (24) is overleden
Diep verdriet voor zangeres en rapper S10, de artiestennaam van Stien den Hollander. Eerder vandaag heeft haar moeder Desiree in ‘De Telegraaf’ laten weten dat Stiens tweelingbroer Emiel den Hollander op 24-jarige leeftijd in het ziekenhuis is overleden.
Emiel werd midden april zwaargewond onder verdachte omstandigheden onderaan een flat in Amsterdam Nieuw-West werd gevonden. Volgens de politie had hij voorafgaand aan de val al enkele uren in een woning in dezelfde flat verbleven. Er werd onderzocht of hij daar mogelijk tegen zijn wil werd vastgehouden. In de zaak is eerder een 23-jarige man uit Hoorn aangehouden als verdachte. Hij zit nog vast op verdenking van poging tot doodslag en wederrechtelijke vrijheidsbeneming.
‘En dat is heel heftig’
Door wat er met Emiel gebeurd was, annuleerde S10 een aantal optredens. Tijdens haar concert begin mei in Paradiso in Amsterdam sprak Stien openhartig over de situatie: “Ik heb er heel veel zin in, maar er is tegelijkertijd ook iets heel ergs verdrietigs in mijn leven aan de hand”, zei ze. “Ik ben een tweeling en mijn andere helft ligt in het ziekenhuis. En dat is heel heftig.”
‘Emiel is vermoord’
Tegen ‘De Telegraaf’ zegt moeder Desiree vandaag: “Onderwereld, bedankt. Wat ik al jaren vreesde, is uitgekomen. De onderwereld is hem fataal geworden. Emiel is vermoord.” Ook laat ze weten dat zij en haar dochter ‘intens verdrietig’ zijn door het verlies. “We hebben negen slopende weken aan zijn bed gezeten, dag en nacht. Nu is het tijd om hem te laten gaan. We vragen iedereen onze privacy te respecteren.”
Foto: ANP
Uit andere media