Zien: Arie en Renate van B&B Vol Liefde op date
23 september 2025
Twee weken geleden vertelde Renate in ‘Macdate met Nick Eshuis’ dat Arie, die op bezoek was bij Eveline in het programma B&B Vol Liefde, haar tijdens de reünie had uitgenodigd voor een etentje. Nu heeft de date plaatsgevonden.
Renate vertelde tegen Nick dat hij in het echt veel leuker is dan hij op televisie in ‘B&B Vol Liefde’ overkwam: “Echt een onwijs leuke vent”, zei ze. Tijdens de reünie vond Renate het supergezellig met Arie en ze was onder de indruk van zijn kledingkeuze. Omdat het zo goed klikte, heeft ze besloten om met Arie op date te gaan.
Tekst gaat verder onder video.
B&B Vol liefde fans smullen
Arie deelt nu beelden van hun date op Tiktok. Te zien is dat de twee niet alleen hebben gegeten, maar ook naar de kermis zijn geweest in Delft. Met het nummer ‘Hoe Hou Ik Dit Vast’ eronder schrijft Arie: “Team Renarie! Wat was het gezellig heerlijk bijgekletst in Delft.”
Reacties vol enthousiasme
In de reacties zijn fans laaiend enthousiast over de match: “Dit zou toch echt de beste, pure liefdesuitkomst zijn van B&B 2025?”, schrijft de één. Een ander reageert: “Veel beter dan Jean-Paul en Eveline!” Ook Aries dochter laat van zich horen: “Echt heel leuk pap.”
Gezellig afsluiten
Ook Renate deelt de beelden en schrijft dat ze lekker hebben gegeten en bijgekletst. Ze vond het een goede afsluiting van een gezellig weekend. Arie reageert: “Het was super gezellig Renate”, waarop zij bevestigend antwoordt.
FOTO: RTL/SCREENSHOT VIDEOLAND
Uit andere media