Zo blijft Tineke Schouten gezond in 2025…
17 januari 2025
De kop is eraf, het jaar 2025 is begonnen! Veel mensen grijpen de start van een nieuw jaar met beide handen aan voor letterlijk een fris begin en stappen het jaar vol goede voornemens tegemoet. Zoals elk jaar staat ook nu ’meer sporten en bewegen’ weer bovenaan de lijst van populaire voornemens. Party vroeg enkele bekende Nederlanders naar hun gouden tip om gezond het nieuwe jaar te beginnen.
Cabaretière Tineke Schouten: ’Pluk de dag. Echt waar’
”Ik heb net een roeiapparaat aangeschaft. In plaats van hangen voor de buis om het nieuws te zien, ga ik nu roeien voor de buis. Ik wil graag goed
fit blijven. En ik wil toch weer graag nog een nieuwe show schrijven. Ik heb twee verrukkelijke dochters en zeven kleinkinderen; de ene dochter heeft vier kinderen en de andere drie. Daar geniet ik enorm van. Ik ben daar ook druk mee, want ik wil ze wel helpen. Ik zeg altijd: moet ik wat doen, roep het maar, want ik ben geen zitter. En ik heb twee hondjes waar ik mee wandel. Ik heb genoeg omhanden. Met het schrijven van mijn nieuwe show, ga ik rond eind januari, februari beginnen. We zijn al aan het nadenken welke kant we op willen. Het moet rijpen. Het is nog maar net een zaadje, waar uiteindelijk een mooie show moet uitkomen. Mijn tip voor andere mensen voor het nieuwe jaar? Pluk de dag. Echt waar. Wees dankbaar elke dag dat het goed gaat en laat het goed tot je doordringen hoe fijn het is als het allemaal goed gaat.”
Foto: AJDJ
Uit andere media