Zó ziet de man van Krezip-zangeres Jacqueline Govaert eruit!
Vanavond om 20.00 uur is er bij RTL 4 weer een nieuwe aflevering van ‘The Headliner’ te zien, waarin Krezip-zangeres Jacqueline Govaert samen met Kraantje Pappie een coachteam vormt. Maar wie is de man die in haar dagelijks leven altijd aan haar zijde staat?
Jacqueline Govaert is samen met haar grote liefde Ivo Maissan, met wie ze op 24 mei 2024 in het huwelijksbootje stapte. De Krezip-zangeres werd compleet verrast door haar vriend, die een droombruiloft voor haar organiseerde. “Yes, we did it! Na bijna 25 jaar verkering zijn we eindelijk getrouwd, en hoe”, schreef Jacqueline enthousiast op Instagram.
Een optreden van Danny Vera
De vader van Jacqueline gaf haar weg en de twee kinderen die ze samen met Ivo kreeg speelden een bijzondere rol als bruidsmeisje en ringdrager. Jacqueline: “Ongelofelijk dankbaar dat we het zo hebben mogen vieren met onze vrienden en familie om ons heen, het was een magische dag.” Het feest werd compleet met heerlijk eten aan lange tafels op het gras, karaoke en als kers op de taart een optreden van Danny Vera. “24 mei 2024, m’n nieuwe lievelingsdag”, aldus Jacqueline destijds.
Bekijk hieronder hoe de man van Jacqueline eruitziet:
Foto: ANP
Uit andere media