Wolter Kroes

© ANP

Wolter Kroes staat stil bij bijzondere dag: ‘Die liefde is nooit veranderd’

Wolter Kroes blikt op sociale media terug op zijn bruiloft met Tessa. De zanger staat stil bij de dag waarop hij haar negentien jaar geleden het jawoord gaf.

Wolter Kroes deelt dat de bruiloft plaatsvond op Landgoed Marquette in Heemskerk. Hij omschrijft die dag als een zomerse dag met familie, vrienden en een groot feest.

Lees ook: Wolter Kroes schrikt van transformatie Thomas Berge: ‘Je weet niet wat je ziet’

Wolter Kroes blikt terug

Wolter schrijft: “Het is vandaag 19 jaar geleden dat ik op Landgoed Marquette in Heemskerk het jawoord mocht geven aan deze prachtige mooie vrouw. Een mooie zomerse dag met familie en vrienden. En natuurlijk later een mega feest tot diep in de nacht. Het was onvergetelijk.” De zanger laat weten dat zijn gevoelens voor Tessa door de jaren heen niet zijn veranderd. Daarover schrijft hij: “Wat was ik verliefd op haar. En die liefde is nooit veranderd.”

Tekst gaat verder onder post.

Thuis als belangrijkste basis

Wolter benadrukt dat thuis en het gezin altijd de belangrijkste basis zijn gebleven. Hij schrijft: “Ondanks alle hectiek en gekkigheid wat het vak als artiest met zich meebrengt, is onze basis, namelijk thuis en het gezin, altijd steevast het belangrijkste geweest. En daar ben haar ik zo ontzettend dankbaar voor. Zonder Tes was mij dat waarschijnlijk nooit gelukt.” De zanger sluit zijn bericht af met een liefdevolle boodschap aan zijn vrouw. Wolter schrijft: “Lieve schat ik hou van je en hoop dat tot einde van dagen te mogen doen. Alles uit het leven halen en van elk moment proberen te genieten.”

Uit andere media


Evelien Berkemeijer

Evelien is online redacteur voor Weekend en Party en heeft haar telefoon vastgeplakt aan haar hand. Wanneer ze opkijkt van sociale media, dan meestal naar haar poes Pluis (die een eigen Tiktok heeft).

Meer van Evelien