Dit concert werd een pijnlijke avond voor André Rieu
8 juni 2026
André Rieu heeft zijn optreden in Rīga op 4 juni gedaan met een gebroken teen.
De orkestleider laat zijn teen zien in een video en legt daarin uit wat er is gebeurd. Tijdens het concert leek André Rieu er nauwelijks door beperkt. Toch was de avond wel degelijk pijnlijk voor hem.
Lees ook: Zijn ouders geloofden niet in André Rieu, maar zijn vrouw Marjorie wél
Gebroken teen in Rīga
André vertelt dat hij het optreden in Rīga met een gebroken teen heeft gedaan. Dat was volgens hem deze keer echt zo, nadat er eerder vaker nepnieuws over zijn gezondheid werd verspreid. Hij concludeert dan ook: “Ik deed het concert in Rīga met een gebroken teen.”
Tekst gaat verder onder video met de blessure.
Ongeluk in het hotel
Het ongeluk gebeurde in het hotel. Om 7.50 uur ging de bel voor het ontbijt, waarna André in het donker naar de deur zocht. Daarbij stootte hij zijn teen, maar hij besloot toch door te gaan: “Show must always go on.” Tijdens het concert leek de orkestleider niet zichtbaar beperkt. Hij danste zoals altijd en liep ook door het publiek, zonder te hinken. Pijnlijk was het wel, vertelt hij achteraf, al voegt hij daarover toe: “Maar het publiek was fantastisch.”
Lees ook: Paragnost Thomas Woolthuis voorspelt: André Rieu gaat mogelijk minder optreden
Uit andere media