Roel Boer Zoekt Vrouw

© Linelle Deunk

Boer Zoekt Vrouw-Roel en Simone kregen nieuws John vlak voor geboorte van zoontje

De geboorte van hun zoontje Rein was voor Roel en Simone een bijzonder en emotioneel moment. Terwijl ze in het ziekenhuis wachtten op de bevalling, kregen ze het nieuws over John.

Roel en Simone, die elkaar in 2024 leerden kennen in ‘Boer zoekt vrouw’, verwelkomden Rein op 6 juli. Met zijn andere namen, Maarten en Dirk, is hij vernoemd naar hun beide vaders. De blijdschap om zijn komst viel samen met intens verdriet.

John Boer Zoekt Vrouw C Linelle Deunk
Lees ook Yvon Jaspers herdenkt ‘Boer Zoekt Vrouw’-John met ontroerende woorden

Nieuws over John kwam binnen in het ziekenhuis

Simone vertelt aan KRO-NCRV dat de bevalling zou worden opgewekt toen het stel het nieuws over John kreeg. “We waren in het ziekenhuis omdat de bevalling opgewekt zou worden. ’s Middags op de kamer kregen we plotseling het verdrietige nieuws dat John was overleden. Dat heeft ons enorm geraakt. Tegelijkertijd zijn we heel blij met de komst van Rein. Het is gek als twee van zulke grote gebeurtenissen precies samenvallen.” Ook Roel heeft een dubbel gevoel: “Het is zo onwerkelijk.”

Tekst gaat verder onder post.

Weer een ‘Boer Zoekt Vrouw’-baby

Uiteindelijk komt Rein op 6 juli via een keizersnede ter wereld. “Het moment dat we zijn eerste geluidje hoorden vergeet ik nooit meer. Dat was zo bijzonder. Daarna werd Rein even bij ons neergelegd en vervolgens mocht ik de navelstreng doorknippen. Er waren zoveel emoties, ik heb alleen maar gehuild. Het was maar goed dat ik een mondkapje op had.”

Rustig genieten thuis

Na de geboorte blijft het gezin nog twee nachten in het ziekenhuis. “We hadden hele fijne verpleegkundigen die ons echt op weg hebben geholpen,” vertelt Simone. Ook kwam familie langs om Rein te ontmoeten. “Hij heeft al z’n eerste houten klompjes gekregen.” Inmiddels geniet het gezin thuis van de eerste weken samen. “Roel heeft het druk op het bedrijf en af en toe wandel ik met de kinderwagen even naar hem toe. We doen het de komende tijd lekker rustig aan.”

Uit andere media


Evelien Berkemeijer

Evelien is online redacteur voor Weekend en Party en heeft haar telefoon vastgeplakt aan haar hand. Wanneer ze opkijkt van sociale media, dan meestal naar haar poes Pluis (die een eigen Tiktok heeft).

Meer van Evelien