Samuel Welten onthult bijzondere rituelen door bijgeloof
23 juli 2026
Samuel Welten heeft een aantal opvallende rituelen waar hij zich aan houdt.
In ‘Alles Voor De Show’ praat Samuel Welten met Thom Goderie over zijn bijgeloof. Zo moet hij bepaalde handelingen uitvoeren wanneer hij een ambulance ziet of aan iets slechts denkt. Tijdens optredens heeft hij daar naar eigen zeggen bijna nooit last van.
Ambulance
Samuel vertelt dat hij altijd hetzelfde doet zodra hij een ambulance ziet. “Als ik een ambulance zie, dan moet ik de top van mijn hoofd aanraken en het puntje van mijn teen.” Ook bij negatieve gedachten hoort voor hem een vast ritueel. “Als ik aan iets slechts denk, dat kan de hele dag door gebeuren, ook in de auto, dan sla ik een kruisje en moet ik afkloppen.” Tijdens een optreden gebeurt dat bijna nooit, omdat het volgens hem altijd wel goed gaat.
Zenuwen in Ahoy
Voor zijn optreden tijdens ‘Het Dikste Café aan de Haven’ in Ahoy, afgelopen mei, betrapte Samuel zichzelf wel op nervositeit. Dat vond hij lekker, omdat hij dat gevoel nog niet kende. Toen zijn lichaam doorhad dat hij het lekker vond, stopte het direct en kon hij zonder zenuwen optreden.
Bekijk het gesprek met Samuel Welten:
Uit andere media