BN’ers over ’Boer Zoekt Vrouw’ en andere datingshows: ’Dit kan gewoon niet!’
Party was benieuwd wat BN’ers van ‘Boer Zoekt Vrouw’ – en andere datingprogramma’s – vinden. Musicalactrice Nandi van Beurden is eerlijk: “Ik ben geen trouwe kijker.”
Vanavond om 20.25 uur is op NPO 1 de vijfde aflevering van het huidige seizoen van het KRO-NCRV-programma ‘Boer Zoekt Vrouw’ te zien. Alle zes de boeren hebben inmiddels hun keuze gemaakt: de logeerweek is bij iedereen in volle gang. De komende dagen leren de boeren hun logees beter kennen, terwijl de logees ontdekken of het boerenleven iets voor hen is. Elke boer pakt het op zijn eigen manier aan. Van koeien melken en stallen uitmesten tot gezellige spelletjes en openhartige gesprekken: het draait allemaal om elkaar écht leren kennen. Komen er al vlinders in de buik? En willen de boeren en hun logees het avontuur samen voortzetten?
LEES OOK: ‘Boer Zoekt Vrouw’ weer op tv: Boer Geert reageert op kritiek op Yvon Jaspers
‘Ik vind dat ingewikkeld’
Musicalactrice Nandi van Beurden vertelt over daten op tv aan Party: “Er spelen natuurlijk twee belangen: er zijn mensen die de liefde willen vinden en er zijn mensen die tv willen maken. Het is het meest kwetsbare wat je kunt doen, de liefde zoeken, en dan ook nog voor volk en vaderland op televisie… Ik vind dat ingewikkeld.” Nandi vervolgt: “Ik vind het altijd een beetje moeilijk als het leedvermaak dreigt te worden. Of als er zo gek mogelijke mensen aan elkaar worden gekoppeld omdat dat leukere tv oplevert. Daar heb ik een beetje moeite mee. Maar als mensen daar de liefde vinden: be my guest, please.”
Ook benieuwd naar wat Maaike Widdershoven, Maik de Boer en Eveline Stallaart te zeggen hebben over ‘Boer Zoekt Vrouw’ en andere datingprogramma’s? Lees het in Party nummer 13, die nú in de winkel ligt. Of lees ‘m online. Liever bestellen? Dat kan hier.
Foto: Linelle Deunk
Uit andere media