Boswachter Jeroen uit Winter Vol Liefde was al vaker op tv
6 januari 2026
Boswachter Jeroen uit ‘Winter Vol Liefde’ kan je bekend voorkomen. Hij stond eerder al op het scherm, in uiteenlopende programma’s.
Nog vóór ‘Winter Vol Liefde’ verscheen boswachter Jeroen tweemaal in beeld op televisie. Ook zijn online video’s van hem te vinden.
Lees ook: Moeder ‘Winter Vol Liefde’-Andre deed mee met Eurovisie Songfestival
niet alleen ‘Winter vol Liefde’
In oktober 2018 schoof Jeroen aan bij ‘De Wereld Draait Door’, samen met Matthijs van Nieuwkerk en André van Duin. Daar vertelde hij over ‘Park Sonsbeek’. Met dat optreden maakte de boswachter zich bij een groot publiek kenbaar. In januari 2023 sprak Jeroen opnieuw op televisie over ‘Park Sonsbeek’, dit keer in ‘Binnenstebuiten’. In die uitzending was hij te zien samen met zijn hondje, waarmee hij het park en zijn werk nog persoonlijker maakte.
Jeroen Ook online actief
Naast zijn televisieoptredens verscheen Jeroen ook online. Vier jaar geleden plaatste hij vlogs op het ‘YouTube’-kanaal van ‘Natuurcentrum Arnhem’. Het bleef bij zes vlogs, waarvan de vierde inmiddels van het kanaal is verdwenen.
FOTO: RTL/VIDEOLAND
Uit andere media