De Bondgenoten-Casper onthult pikante uitspraak Diederik én contact met Anouk: ‘Dan doet ze gewoon een beetje zielig’
13 augustus 2026
Casper heeft in de loods van ‘De Bondgenoten’ van dichtbij meegemaakt hoe Diederik en Anouk steeds meer naar elkaar toe trokken. Nu doet hij een onthulling over wat Diederik eerder tegen hem zei én vertelt hij hoe het contact met Anouk na haar vertrek verliep.
In ‘Shownieuws’ blikt Casper terug op de situatie na het vertrek van Anouk uit ‘De Bondgenoten‘. Daarbij schetst hij een uitgesproken beeld van Diederik, al sluit hij niet uit dat er inmiddels echte gevoelens in het spel zijn.
Diederik tegen Casper: ‘Dan heb ik sowieso seks’
Nog voordat de romance met Anouk ontstond, zou Diederik tegenover Casper al duidelijk hebben gemaakt dat hij van plan was met iemand in de loods het bed te delen. “We weten allemaal hoe Diederik is, en ik weet dat zelf ook heel goed: hij is een player. Hij heeft het mij letterlijk gezegd: ‘Voordat jij hier nog vertrekt, neuk ik hier nog iemand in het huis. Dan heb ik sowieso seks.’” Volgens Casper ging die uitspraak destijds niet specifiek over Anouk. Uiteindelijk was zij wel degene met wie Diederik een romance kreeg.
Tekst gaat verder onder video met uitspraken Casper over het ‘De Bondgenoten’-koppel.
Echte gevoelens sluit Casper niet uit
Dat er tussen Diederik en Anouk inmiddels meer speelt dan alleen fysieke aantrekkingskracht, vindt Casper goed mogelijk. “Je bouwt wel echt hele sterke banden met elkaar op daar. Ik kan begrijpen dat je wel verliefd op elkaar kan worden.” Ook reageert hij op de manier waarop Anouks ex Max na afloop met de situatie omging. Zelf zou Casper daar heel anders in hebben gestaan. “Nee, ik was niet gelijk op een terrasje met haar gaan eten of zoiets. Ik zou me diep gekwetst voelen en ten schande gezet op televisie.”
Anouk zoekt contact na vertrek
Na haar vertrek uit de loods nam Anouk volgens Casper contact met hem op. Ze zou hebben gevraagd hoe het met hem ging en bij zijn wedervraag hebben verteld dat ze kapotging en dat er veel op haar afkwam. Casper probeerde daarop verder met haar te praten, maar kreeg daarna geen reactie meer. “Ik vraag dan: wat is er dan? En: probeer je er een beetje van af te sluiten en dan reageert ze niet meer. Dan is ze van de aardbodem verdwenen.” Dat schiet bij hem in het verkeerde keelgat. “Dan doet ze gewoon een beetje zielig voor niets”, zegt hij.
Bekijk hier die uitspraak van Casper:
Uit andere media