Winnaars F2f Awards 2025

Mag Ferry Doedens ooit nog autorijden?

Op internet is een discussie losgebarsten over het ontoelaatbare gedrag van Ferry Doedens. Aanleiding is het slechte nieuws dat over Ferry naar buien kwam. De acteur moet binnenkort wéér voor de rechter verschijnen vanwege rijden onder invloed van harddrugs. Dat bevestigt zijn advocaat Kerem Canatan aan Shownieuws na eerdere berichtgeving van RTL Boulevard. Wat blijkt: Ferry werd in 2024 niet één keer, maar drie keer betrapt terwijl hij met drugs op achter het stuur zat.

Drie keer dom

Op 27 maart moet hij zich opnieuw melden bij de rechtbank. “Ferry is in februari 2025 veroordeeld voor twee keer rijden onder invloed van harddrugs in 2024. Hij wordt nog vervolgd voor een derde keer, ook in 2024”, laat zijn advocaat schriftelijk weten. “Waarom dat niet meteen is meegenomen tijdens de zitting in 2025 weten we niet, maar daar ga ik wel vragen over stellen aan het Openbaar Ministerie.”

In een korte reactie aan RTL Boulevard zegt Ferry zelf: “Ik vind het al vreselijk genoeg en heb er ontzettend veel spijt van.”

Lees ook: Ferry Doedens negeert post en vergeet taakstraf: hup de gevangenis in

Boze mensen

Op internet gaan mensen momenteel helemaal los op Ferry en zijn onvolwassen gedrag waarmee hij mensenlevens in gevaar bracht. Woedende GTSST-fans zeggen dat Ferry nooit meer zijn rijbewijs terug mag krijgen. In ‘Shownieuws’ verzuchtte Guido den Aantrekker al, dat het onbegrijpelijk was dat hij bij GTST tweemaal werd heengezonden: “Het is natuurlijk bizar dat iemand die twee keer uit GTST is gezet vanwege zijn drugsmisbruik — hij kwam er niet opdagen en was onhandelbaar — kennelijk toch weer in een diep dal terecht is gekomen.”

Volgens misdaadjournalist Jermaine Ellenkamp van RTL Boulevard heeft Ferry alle grenzen overschreden. “Het is gewoon een stuk heftiger dan we al dachten. We moeten niet vergeten: hij liep dus al tegen de lamp bij de politie, daarna ging hij nog een keer rijden en liep hij weer tegen de lamp, en daarna ging hij wéér achter het stuur met gevaar voor iedereen op de weg.”

Volgens de berichtgeving zou hij onder invloed zijn geweest van onder meer crystal meth, ghb en speed. Presentatrice Bridget Maasland zegt stellig: “Crystal meth is misschien wel het ergste dat er is.”

Foto: NL Beeld

Uit andere media


Meer van Redactie