Petra van ‘B&B Vol Liefde’ deelt foto met nieuwe liefde!
4 februari 2026
De liefde lacht Petra de Leeuw toe. De B&B-host, die afgelopen zomer in ‘B&B Vol Liefde’ te zien was, heeft op Instagram haar nieuwe relatie gedeeld.
In ‘B&B Vol Liefde’ ontving Petra onder andere haar naamgenoot Petra én Lieske Vos. Samen met Lieske werd ze publieksfavoriet, waardoor kijkers hen maar al te graag samen zagen eindigen. Uiteindelijk bleef het bij een hechte vriendschap en was Lieske zelfs al snel aan het daten met een ander.
Lees ook: Lieske & Petra bedanken fans
Nieuwe liefde op Instagram
“Mijn meisje mijn agapimou”, schrijft Petra bij een foto van haar en Chantal Laurentius op Instagram. Chantal werkt bij KLM en is voorzitter van ‘De Regenboog Alliantie’, een stichting die bestaat voor én door de queer community in Gouda.
Tekst gaat verder onder foto.
Reacties van ‘B&B Vol Liefde’-kijkers
Onder de bekendmaking stromen gelukswensen en felicitaties binnen. Kijkers lijken over de teleurstelling van een gemiste romance met Lieske heen en ontvangen het nieuws met veel plezier.
Foto: ANP
Uit andere media