Numidia Niet Voor Hergebruik

© Mischa Schoemaker/DPPA

Van ‘Stars On Stage’-winnaar tot musicalster: Numidia schittert in ‘The Bodyguard’

In de zomer van vorig jaar won zangeres Numidia ’Stars On Stage’, het RTL 4-programma waarin BN’ers door musicalprofessionals worden opgeleid tot volwaardige musicalsterren.

In het geval van Numidia is niet bij ‘Stars On Stage‘ gebleven, want vanaf maart volgend jaar is zij als Nicki Marron, de zus van popster Rachel Marron, te zien in de musical ’The Bodyguard’. Bij de castpresentatie in het Amstel Hotel ging Party met haar in gesprek.

Bouke Stars On Stage Hergebruik In Contect Met Rob Jacobs Credits
Lees ook Bouke ziet zangervaring juist als nadeel bij ‘Stars On Stage’

Numidia doet auditie voor een musical

Haar auditie voor de rol liep anders dan Numidia had verwacht: ”Ik ging ernaartoe en dacht: boeien, het komt wel goed. Maar ik zette één stap in de auditieruimte en mijn benen begonnen te trillen… Ik vond het spannend. Ik had heel lang niet meer echt zulke zenuwen gevoeld.” De auditie was leuk, vertelt Numidia. “Ik weet waar ik goed in ben en ik weet ook waar ik nog training in moet krijgen. Ik heb mijn best gedaan en aan de reacties van de mensen die bij de auditie zaten te zien, waren ze heel enthousiast. Mij gaf dat gelijk het gevoel van: oké, misschien kan ik dit wel. Je moet mij niet in een musical als ’Grease’ zetten, denk ik. Dat gaat niet helemaal goed. ’The Bodyguard’ heeft een rauw randje. We hebben ook een hele fijne cast. Ik ben iemand die houdt van echtheid en ’The Bodyguard’ voelt echt en past bij mij als persoon. Dat heb ik wel nodig, vooral als het je eerste musical is.”

De voorbereiding

Vijf keer per week in het theater staan vraagt om de nodige training. “Ik vind het, gezien de drukte die eraan komt, belangrijk dat ik superfit ben. Vorig jaar heb ik mijn eigen theatertour gehad met 36 voorstellingen achter elkaar. Ik reisde toen ook alle kanten op. Het was heel vermoeiend, maar je doet dat gewoon op de automatische piloot. Je haalt je energie uit de show. Het komt wel goed. Anders moet je dit werk niet doen.”

Goede klik met Gaia Aikman

De rol van Nicki’s zus Rachel Marron wordt in ’The Bodyguard’ gespeeld door Gaia Aikman. Numidia had haar al eerder ontmoet. “In de duetaflevering van ’Stars On Stage’ kwam Gaia een duet zingen met cabaretier Rayen Panday. Toen zij daar was, hadden Gaia en ik al instant een klik met elkaar. Het is helemaal leuk dat we samen ’The Bodyguard’ mogen doen. Gaia en ik liggen de hele tijd in een deuk met elkaar. Ik denk dat het helemaal goed gaat komen, dat het echt een hele fijne samenwerking wordt.”

Al bekend met Juvat Westendorp

De rol van de bodyguard wordt afwisselend gespeeld door Dorian Bindels en Juvat Westendorp. Ook Juvat kent Numidia al: ”Juvat kent mij al sinds ik heel klein ben. Ik was tien jaar toen ik aan dansen deed en Juvat als presentator de dansacts aankondigde. Hij heeft mij echt zien groeien. Daarom moeten mensen ook komen kijken naar ’The Bodyguard’, de cast klikt zó goed met elkaar en dat gaan wij ook uitstralen op het podium.”

We vroegen Numidia nog veel meer over ‘The Bodyguard’ en haar dromen. Lees het in Party 30, vanaf 22 juli in de winkels en hier online te bestellen.

Uit andere media


Meer van Menno